Savatel Müşteri Hizmetleri

savatel iletisim bilgileri

2013 yılından beri müşterilerinin alacak, borç takibi, borç hatırlatma, bilgilendirme vb. hizmetleri için çağrı merkezi hizmetleri sunan Savatel, 2017 yılında yapılan değişikle Şenol Çağrı Merkezinden, Savatel adıyla hizmet vermeye başlamıştır. Savatel müşteri hizmetleri üzerinden tüm müşterilerin çağrı merkezi ile alacak takipleri, borç hatırlatmaları vb. hizmetleri en hızlı şekilde almaları sağlanmaktadır.

Savatel İletişim Merkezi

Savatel iletişim merkezi üzerinden ihtiyacını olan tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir veya sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Savatel iletişim merkezine:

Adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Firma alacak takibi, tanıtım, müşteri hizmetleri, data güncelleme ve bilgilendirme hizmetleri sunan Savatel’e iletişim merkezi üzerinden erişim sağlayarak işlemlerinizi kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Savatel İletişim Formu

Savatel firmasına tüm istek, şikayet ve önerilerinizi kurumsal web sayfası üzerinde yer alan iletişim formunu kullanarak başvurabilirsiniz. Savatel iletişim formuna hızlı erişim sağlamak için:

Bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

Savatel E – Posta Adresi

Savatel firması ile resmi yazışmaları ve taleplerini e – posta üzerinden gerçekleştirmek isteyen müşteriler için:

Adresi belirlenmiştir. Söz konusu iletişim e – posta adresi üzerinden firma hakkındaki tüm işlemlerinizi kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Gelişen teknoloji ve dijital hizmetlerin yaygınlaşmasının ardından diğer pek çok kurumsal firma gibi Savatel’de kullanıcıları için alternatif iletişim kanalları sunmaktadır.

Savatel Şikayet Hattı

Savatel firmasının sunduğu hizmetlerden dolayı mağduriyet yaşayan vatandaşlar için firma tarafından farklı şikâyet hatları belirlenmiştir. Savatel iletişim araçlarını kullanarak tüm şikâyetlerinizi firma yetkililerine anında iletebilirsiniz. Savatel şikayet hattına çağrı merkezini arayarak, e – posta göndererek veya iletişim formunu kullanarak iletebilirsiniz.

Savatel Çağrı Merkezi Numarası

Savatel çağrı merkezi numarasını kullanarak firma hizmetleri veya şikâyetleri için detaylı bilgi edinebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden canlı yardım alarak işlemlerinizi online işlem kanallarına göre daha kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkündür. Firma yetkililerinden canlı destek almak ve sorunlarınızı telefon ile kısa süre içinde aktarmak için:

  • 0 232 400 86 86

Telefon numarası üzerinden hizmet talep edebilirsiniz. Çağrı merkezi görevlileri tarafından talepleriniz doğrultusunda ilgili birimlere yönlendirilmeniz mümkündür.

Savatel Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Müşteri hizmetleri numarası üzerinden Savatel ile iletişime geçmek isteyen tüm müşteriler için en hızlı hizmet sağlanmaktadır. 0 232 400 86 86 telefon numarası üzerinden firma ile iletişime geçmenizden kısa bir süre sonra canlı destek ekibiyle karşılanırsınız. Bu nedenle Savatel müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için tek yapmanız gereken çağrı merkezi numarasını aramaktır.

Savatel Sosyal Medya İletişim Adresi

Sosyal medya ve internet kullanımının son yıllarda geniş kullanım alanı bulmasının ardından hemen hemen tüm kurumsal firmalar tarafından sosyal medya hesapları üzerinden hizmet verilmeye başlanmıştır. Savatel tarafından resmi sosyal medya hesapları üzerinden müşterilerin anlık sorunları için en hızlı yanıtlar ulaştırılmaktadır. Savatel sosyal medya hesaplarına:

Adresleri üzerinden hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi ve online iletişim merkezleri üzerinden firmaya 7 gün 24 saat erişim sağlanabilir.

Savatel Çalışma Saatleri ve Borç Sorgulama

Hafta içi: 09.00 – 18.30 saatleri arasında hizmet veren Savatel, hafta sonu hizmet vermemektedir. Ancak çağrı merkezi ve online iletişim merkezlerini günün her saati erişim sağlanabilir. Ayrıca firmanın resmi internet sitesi üzerinden borç sorgulama işlemlerinizi kısa süre içinde gerçekleştirebilir ve günün her saatinde detaylı bilgi edinebilirsiniz. Borç sorgulama ekranına:

Adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top