Schafer Müşteri Hizmetleri

schafer musteri hizmetleri

Schafer ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak yaşanan tüm sorunlarınız için firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak kurumsal destek alabilirsiniz. Günün her saatinde kullanabileceğiniz online iletişim kanalları ve çağrı merkezi iletişim merkezi sayesinde merak ettiğiniz konularda veya yaşadığınız sorunlar hakkında geri bildirimde bulunmak için kurumsal yardım ve destek alabilirsiniz. Direkt mağazalar üzerinden iletişime geçmeden önce online siparişleriniz veya mağaza alışverişleriniz için güncel müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız tavsiye edilir. Schafer iletişim merkezini kullanarak en etkili ve hızlı yanıtları alabileceğiniz iletişim metotlarının neler olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

Schafer Online Sipariş Takibi

Schafer resmi online satış mağazası üzerinden gerçekleştireceğiniz; sofra grubu, pişirme grubu, küçük ev aletleri, mutfak aksesuarları ve ev tekstili ürün alışverişlerinin ardından online sipariş takip adresi üzerinden güncel gönderi durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sipariş takip adresini kullanarak kısa süre içinde ödeme işlemlerinin ardından gönderime hazırlanan sipariş durumunu görmeniz mümkündür.

Schafer Müşteri Destek İletişim Merkezi

Schafer müşteri hizmetleri yardım merkezi üzerinde yer alan tüm hazır yanıtları inceleyerek ürün ve hizmet detaylarına ilişkin özellikle online alışverişlerinizle ilgili olarak birçok konuda yardım alabilirsiniz. Hızlı çözüm önerileri alarak kısa sürede işlem gerçekleştirebileceğiniz iletişim kanalları ve yardım sayfası üzerinden günün her saatinde işlem yapmanız da mümkündür. Yardım merkezini kullanarak yapacağınız işlemlerinizde hızlı yanıt almak için online hizmet menülerini kullanabilirsiniz.

Schafer Müşteri İletişim Formu

Schafer müşteri hizmetleri online iletişim formunu kullanarak kısa süre içinde her konuda şikayet, öneri ve taleplerinizi firmaya bildirmeniz ve ilgili konu hakkında form üzerinde paylaşılan bilgiler ile tarafınıza dönüş yapılmasının sağlanmasını isteyebilirsiniz. Günün her saatinde kullanabileceğiniz iletişim formu üzerinden hızlı işlem gerçekleştirerek kurumsal yardım almanız mümkündür. İletişim veya bayi başvuru formu ile hızlı bildirimde bulunabilirsiniz.

Schafer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Schafer müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak yapacağınız işlemlerde kısa sürede kurumsal çözüm önerileri almanız mümkündür. Çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirilecek tüm talepleriniz için kısa sürede müşteri temsilcisi tarafından çözüm üretilecektir. Kurumsal telefon numarası ve iletişim adresleri ile rahatlıkla her konuda Schafer ürün ve hizmetleri hakkında geri bildirim verebilirsiniz.

  • Schafer Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 20 63
  • Schafer Faks Numarası: 0 212 659 68 78

Schafer İletişim E – Posta Adresi

Schafer’ın güncel kurumsal elektronik e – posta adresini kullanarak tüm konularda resmi yazışmalarınızı ve bildirimlerinizi destek e – posta adresi üzerinden firmaya iletmeniz mümkündür. Müşterilerin iki farklı iletişim adresi üzerinden yazışmalarını gerçekleştirmeleri mümkündür.

Schafer Şikayet Hattı

Online veya doğrudan Schafer mağazalarından aldığınız ürün ve hizmetlere ilişkin tüm konularda şikayet bildirimi yapmak için güncel iletişim kanallarından yararlanabilirsiniz. Firma tarafından birçok farklı iletişim kanalı üzerinden sunulan kurumsal destek hizmetleri kapsamında en hızlı iletişime geçebileceğiniz ve şikayet bildirimi gerçekleştirebileceğiniz şikayet hattı olarak çağrı merkezi kullanılabilir.

  • Schafer Şikayet Hattı: 444 20 63

Schafer Sosyal Medya Hesapları

Schafer müşterilerinin firmanın kurumsal sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel indirim kampanyaları öğrenmeleri, yeni ürün ve hizmet detaylarından haberdar olmaları mümkündür. Sosyal medya üzerinden ayrıca geri bildirimlerinizi ileterek kurumsal destek alabilir ve sorunlarınızı bu hesaplar ile firmaya kolayca iletebilirsiniz. Schafer kurumsal tüm resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top