Setcard Müşteri Hizmetleri

Setcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

‘Türkiye’nin Yemek Kartı’ sloganıyla hizmet veren Setcard, bir yemek kartıdır. Firma ve şirketlerin personellerine verdiği Setcard sayesinde çalışanlar birçok kafe, lokanta ve restorantta harcama yapabilir. 2001 yılında kurulan firma her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Setcard sahibi olan kişiler, anlaşmalı iş yerlerinde yiyecek, içecek ve market alışverişini yapabiliyor. Her şirket, çalışanları için aylık Setcard bakiyesi yükleniyor. Ay içinde harcanmayan bakiye sonraki aya devroluyor ve çalışanlar anlaşmalı iş yerlerinde harcama yapabiliyor.

Setcard müşteri hizmetleri 444 0 351 numarasıyla bakiye sorgulama, anlaşmalı iş yeri öğrenme, kayıp kart başvurusu vb. her konuda hizmet vermektedir.

içeriğimizin devamında Setcard çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Setcard nasıl kullanılır ve hangi iş yerlerinde geçerlidir gibi en önemli soruları en alt kısımda sizin için cevaplandırdık.

Setcard Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 0 351
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 08:00 – 20:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Setcard İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 0 351
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@setcard.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Talep FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıSetcard yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks+90(216) 344 0 351
Genel Müdürlük AdresiKısıklı Mahallesi Alemdağ Caddesi No:34 Üsküdar / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0212 217 60 13
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Setcard Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Setcard ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için en önemli soruları cevaplandırdık! Yorumlarda Setcard hakkında görüş ve önerilerinizi bildirebilir veya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz!

Setcard Nedir?

setcardSetcard, firma ve şirketlerin çalışanlarına sağladığı bir yemek kartıdır. Bu sayede çalışanlar, şirketten direkt ücret almak yerine Setcard’a yatırılan tutarı yemek ihtiyaçları için kullanır. Ayrıca market, kafe, lokanta vb. pek çok yerde Setcard geçerlidir.

Setcard Nasıl Kullanılır?

Setcard, bir banka/kredi kartı tasarımına sahiptir. Dolayısıyla tıpkı kredi kartı kullanır gibi Setcard’ınızı da kullanabilirsiniz. Setcard’ı kullanmak için alışveriş yaptığınız yerde Setcard POS cihazının bulunması yeterlidir. Ayrıca Setcard mobil uygulamasıyla da temassız ödeme yapılabilir.

Setcard Nerelerde Geçerli?

setcard2Setcard, Türkiye’de 200 bini aşkın noktada geçerlidir. Market, lokanta, büfe, pastane, fast & food vb. birçok iş yerinde Setcard ile harcama yapabilirsiniz. Setcard’ın size en yakın kullanım noktalarını incelemek için tıklayın. Aynı zamanda Setcard müşteri hizmetleri numarasıyla görüşerek de Setcard’ın geçerli olduğu noktaları öğrenebilirsiniz.

Setcard Marketlerde Geçiyor mu?

Evet, Setcard Türkiye’de birçok markette geçerli. Örneğin, İstanbul’da Setcard’ın geçerli olduğu bazı marketler:

  • Onur Marketler Zinciri
  • Kim Market
  • Happy Center
  • Altunlar Hipermarket
  • Biçen Market
  • Çağrı Market
  • Show Hipermarket

Bulunduğunuz şehirde Setcard’ın kullanılabildiği marketleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Setcard Nakite Çevirme Mümkün Mü?

Setcard’ınızın içinde biriken bakiyeleri paraya çevirmeniz mümkün değil. Ancak bazı işletme ve işyerleri belirli bir komisyonla size nakit olarak ödeme yapabilir. Bu işlemle bakiyenizin %5 veya %20’sini komisyon olarak ödemeniz gerekiyor.

Setcard Başvuru Nasıl Yapılır?

setcard posİşletmenizde Setcard’ı kullanmak istiyorsanız Pos Başvuru Formu ile online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz incelendikten sonra yaklaşık 1 hafta içinde size dönüş yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi için Setcard iletişim 444 0 351 numarasını arayabilirsiniz. Online başvuru yapmak için ise buraya tıklayın.

Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Setcard bakiyenizi sorgulamak için Setcard Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca SetCard müşteri hizmetleri numarasını arayarak da bakiyenizi öğrenmeniz mümkün.

Setcard Migros’ta Geçiyor Mu?

setcard3Setcard, Migros’ta geçmiyor. Market ihtiyaçlarınızı Happy Center, Onur Market, Altunbilekler, Kim Market vb. yerlerde karşılayabilirsiniz. Setcard geçen marketleri öğrenmek ve size en yakın şubeyi bulmak için Setcard çağrı merkeziyle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Setcard Kullanılmayan Bakiye Ne Olur?

Ay içinde kullanmadığınız Setcard bakiyeleri sonraki aya devrolur. Bu sayede o ay içinde harcama yapmadığınızda diğer ayda daha fazla harcama yapma şansınız olacaktır. Ancak bazı şirketlerin talebi üzerine yıl boyunca kullanılmayan bakiyeler sonraki yılda tamamen silinebilir.

Setcard Kayboldu, Ne Yapmalıyım?

setcard4Setcard’ınız kaybolduysa veya çalındıysa en kısa sürede 444 0 351 numarasıyla iletişime geçmeniz gerekiyor. Setcard müşteri hizmetleri kartınızı kullanımına kapatacak ve yeni kartınızı gönderecektir.

Yemek Sepetinde Setcard Geçiyor Mu?

Online alışverişlerinizde de Setcard’ı kullanabilirsiniz. Ancak bunun için işletmenin Setcard’ı kabul etmesi gerekiyor. Kısacası, Yemek Sepeti’ndeki sipariş verdiğiniz restoran Setcard kabul ediyorsa dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

Scroll to Top