Shopier Müşteri Hizmetleri

Shopier, alıcı ve satıcılara güvenli, hızlı ve kolay alışveriş imkanı sunan bir e – ticaret platformudur. Değer Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilen Shopier, sosyal medya, pazaryerleri ya da web site bağlantıları sayesinde hızlı bir kullanım sunuyor. Bu sayede satıcılar tasarım, listeleme ücreti vb. sorunlarla uğraşmazken alıcılar her zaman güvenle ulaşabileceği bir platformdan alışveriş yapma fırsatına sahip olur.

Shopier müşteri hizmetleri 0850 840 15 10 numarasıyla üyelik, ödeme yöntemleri, ürün, anlaşmalı kargo vb. konularda telefonla destek sağlar.

Uzun zamandır hizmet vermeye devam eden Shopier, pandemi dönemiyle birlikte daha fazla kişiye ulaşmayı başardı. Birçok satıcı düşük komisyon, pratik kullanım ve temiz ara yüz sebebiyle Shopier sitesini tercih ediyor. Aynı zamanda satıcılar, 12 taksitle bir ürün sattığında ücreti tek seferde alma imkanına da sahip.

Shopier, internet üzerinden satış yapan kişilerin sıklıkla kullandığı platformlar arasında yer alıyor. Özellikle Instagram üzerinden satış yapan ve müşterilerine güvenilir ve pratik bir kanaldan hitap etmek isteyen kişiler tercih etmektedir.

Shopier, satıcılardan herhangi bir listeleme ücreti ya da aylık ücret almıyor. Bunun yerine yapılan satışın %2,99’u satıcıdan komisyon olarak tahsil ediliyor. Yurtdışı satışlarında komisyon oranı %3,99 olarak belirlenmiştir.

PayTR müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Shopier müşteri hizmetleri hem alıcılar hem de satıcılar için hızlı bir destek imkanı sunuyor. Özellikle satıcı ya da alıcılarla sorun yaşayan kişiler Shopier çağrı merkezi aracılığıyla hızlı bir destek bulabilir.

İçeriğimizin devamında Shopier iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir ya da en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz.

Shopier Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 840 15 10
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 09:00 – 00:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Shopier İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 840 15 10
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresihello@shopier.com
Uygulama MağazasıShopier mağazası açmak için tıklayın.
İletişim FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıShopier yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
FiyatlandırmaShopier fiyat bilgisi için tıklayın.
Genel Müdürlük Adresiİçerenköy Mh. Umut Sk. AND Plaza No:10-12/70 Kat:18 Ataşehir 34752 İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0850 840 15 10
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, InstagramLinkedIn

Shopier Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Shopier ile ilgili daha fazla soruya göz atmak ister misiniz? Kullanıcıların en fazla merak ettiği soruları sizin için yanıtladık! Yorumlarda Shopier çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İyzico müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Shopier Nedir? Ne İşe Yarar?

shopier1

Shopier, alıcıları ve satıcıları bir araya getiren e – ticaret platformudur. Satıcılar, sistem üzerinden satış, kargo, ödeme vb. kolaylığı yaşarken alıcılar hızlı ve güvenli bir alışveriş yapar. Kısacası Shopier, internet üzerinden satış yapan kişiler için e – ticaret çözümüdür.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Shopier Güvenli Mi?

shopier2

Shopier, alıcı ve satıcıların güvenliğini sağlamak çeşitli önlemlere sahiptir. İnternet alışverişini güvenli kılan Shopier, hem alıcıları hem de satıcıları koruyacak tedbirleriyle ön plana çıkmaktadır.

Shopier Yasal Mı?

Shopier, yasal bir platformdur ve Türk yasalarına uygun hareket eder. Bununla birlikte platformda yasadışı eşya, madde vb. satılması yasaktır.

Shopier Komisyon Oranları Nedir?

shopier3

Shopier komisyon oranı her yurtiçi satış için %2,99; her yurtdışı satış için %3,99 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda 0.49 TL’den başlayan işlem ücreti kesintisi yapılır. Detaylı bilgi edinmek için tıklayın. 

Shopier Nasıl Alışveriş Yapılır?

Shopier’den alışveriş yapmak için üye olma zorunluluğunuz bulunmaz. Beğendiğiniz ürünleri sepete ekleyin, iletişim ve adres bilgilerini eksiksiz doldurun ve banka/kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirin. Aynı zamanda Shopier’den alışveriş yaparken kapıda ödeme seçeneğini de işaretleyebilirsiniz. Bu durumda ürün ücretini kargo görevlisine iletmeniz gerekir.

Scroll to Top