Siemens Müşteri Hizmetleri

Siemens Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Avrupa’nın en büyük teknoloji şirketi Siemens, beyaz eşya, elektrik süpürgesi, küçük ev aletleri, bakım ve aksesuar ürünleri gibi pek çok konuda üretim yapmaktadır. Siemens, bir Alman markası olmakla birlikte 1847 yılında Berlin’de kurulmuştur. Aynı zamanda şirketin ana kurucusu Siemens AG grubu sağlık, endüstri ve teknoloji alanlarında üretimine devam etmektedir. Bosch markası da Siemens AG tarafından üretilir. Kaliteli, sağlam ve yeni teknoloji ürünleriyle dikkat çeken Siemens, Türkiye’de de önemli bir pazar payına sahiptir.

Siemens müşteri hizmetleri 444 66 88 numarası ile görüşerek ürünlerle ilgili bilgi alabilir, garanti sorgulaması yapabilir veya servis kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini önemseyen marka sorunlara kısa sürede çözüm bulmaktadır. Aynı zamanda değişim ve iade gibi sorunlarınız için de Siemens çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Siemens müşteri hizmetleri ve diğer alternatif iletişim kanallarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca Siemens hakkında en çok merak edilen soruları da sizin için en alt kısımda cevaplandırdık.

Siemens Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 66 88
Çalışma SaatleriSiemens çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Siemens İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 66 88
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo.tr@siemens.com
En Yakın Yetkili ServisSize en yakın Siemens yetkili servisini bulmak için tıklayın.
Online Servis KaydıSiemens online servis kaydı oluşturmak için tıklayın.
Yardım SayfasıSiemens yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Siemens Endüstri, Sağlık, Enerji vb. Konular444 0 747
Genel Müdürlük AdresiEsentepe, Yakacık Yolu No:111, 34870 Kartal/ İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 (216) 459 20 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Siemens Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Siemens ile ilgili merak ettiğiniz sorular var mı? Sizin için Siemens hakkında en çok merak edilen soruları cevaplandırdık! Merak ettiğiniz soruları veya Siemens ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın! Sorularınızı en kısa sürede cevaplandıracağız!

Siemens Hangi Ülkenin?

siemensSiemens, Almanya merkezli bir teknoloji, sağlık, endüstri, ev aletleri, enerji şirketidir. Türkiye’de özellikle ev aletleri sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Siemens Yetkili Servis Nerede?

Türkiye’nin farklı noktalarındaki yetkili servisleriyle hizmet veren Siemens, uygun fiyatlı onarım ve bakım imkanı sunuyor. Aynı zamanda garanti kapsamındaki ürünlerden ücret talep etmiyor. Size en yakın yetkili servisi bulmak için buraya tıklayın. Ayrıca Siemens yetkili servisi ile iletişime geçmek için Siemens çağrı merkezi 444 66 88 numarasıyla da görüşebilirsiniz.

Siemens Türkiye Fabrikası Nerede?

siemens2Dünyanın farklı noktalarında üretim yapan Siemens, Türkiye’deki iki fabrikasıyla da üretimine devam ediyor. Fabrikaların ilki Tekirdağ / Çerkezköy’de yer alırken ikinci fabrika Kocaeli / Gebze’de bulunuyor.

Siemens Ve Profilo Aynı Mı?

Siemens BSH Group bünyesinde hizmet veriyor. BSH Group ise Siemens ve Bosch’un sahibi. Siemens’in Türkiye’deki yerel markası ise Profilo. Dolayısıyla ürünler arasında tasarım ve kalite farklılık gösterebiliyor.

Siemens Hangi Alanlarda Üretim Yapıyor?

siemens urunSiemens, beyaz eşyadan bakım ürünlerine kadar geniş bir yelpazede üretim yapmaktadır:

 • Buzdolabı,
 • Çamaşır Makinesi,
 • Kurutma Makinesi,
 • Bulaşık Makinesi,
 • Fırın, Solo Fırın, Mikrodalga Fırın
 • Ankastre Ürünleri
 • Su Sebili,
 • Kahve Makinesi,
 • Elektrik Süpürgesi,
 • Klima
 • Tost Makinesi
 • Küçük Mutfak Aletleri
 • Ürünlerle ilgili bakım ve temizlik ürünleri.

Ürünler hakkında detaylı bilgi edinmek için Siemens iletişim kanallarıyla görüşebilirsiniz.

Siemens Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

siemens3Ev aletleriyle ilgili Siemens garanti sorgulaması yapabilirsiniz. Siemens garanti sorgulama için Siemens müşteri hizmetleri 444 66 88 ile görüşmeniz gerekiyor. Ürünlerin satış tarihinden itibaren üç yıl garanti süresi bulunuyor.

Siemens Garanti Uzatma Fiyatları Ne Kadar?

Fırın, ocak, buzdolabı, ankastre, bulaşık makinesi, kahve makinesi vb. ürünleriniz için garanti süresini uzatabilirsiniz. Ek garanti süresi ürüne göre 2 ve 4 yıl arasında değişiyor. Garanti uzatma fiyatları için Siemens çağrı merkezi numarası ile iletişime geçmelisiniz.

Scroll to Top