Sigortam.net Müşteri Hizmetleri

Sigortamnet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sigortam.net, 2000 yılından beri birçok farklı sigorta türünde hizmet veriyor. Uygun fiyatlı sigorta poliçeleri ile ön plana çıkan Sigortam.net, birçok farklı Sigorta şirketi ile çalışıyor. Sigortam.net müşteri hizmetleri 0850 250 2400 numaralı hat üzerinden 7/24 ulaşılabiliyor. Poliçe yenileme, poliçe iptali, yeni başvuru vb. birçok konuda Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Sigortam.net, farklı bütçelere uygun Trafik, Sağlık, KASKO ve DASK sigortası seçenekleri sunuyor. 20 farklı sigorta şirketi ile işbirliği içinde olması ise Sigortam.net’in birçok firmadan ayrılmasını sağlıyor. Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası ve ek iletişim kanallarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sigortam.net Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 250 2400
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriSigortam.net çağrı merkezi 7/24 hizmet veriyor.
En İyi Arama Saati08:15 – 09:45
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Sigortam.net İletişim

Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Numarası444 24 00
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresisigortam@sigortam.net
İletişim FormuForm için tıklayın.
Poliçe İptal TalebiForm için tıklayın.
Yardım Sayfası Sigortam.net yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Fax 0 850 219 91 00
Genel Müdürlük AdresiSigortam.net Anel İş Merkezi Saray Mahallesi Site Yolu Sokak No:5 Kat:2 34768 Ümraniye/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0 216 636 56 56
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Sigortam.net Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sigortam.net ile ilgili öğrenmek istediğiniz konular mı var? Aşağıda Sigortam.net’e dair paylaştığımız ayrıntılı bilgilere göz atabilirsiniz. Sizin için özel sorulara en iyi cevapları araştırdık! Aynı zamanda Sigortam.net hakkında merak ettiklerinizi veya görüşlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz!

Sigortam.Net Sahibi Kim?

sigortam.net1

Sigortam.net’in sahibi İlab Holding’tir. 2000 yılında kurulan İlab Holding, bir yatırım şirketidir. Şirket bünyesinde Cimri.com, Gittigidiyor.com, Kariyer.net vb. birçok farklı alanlarda internet sitesi yer almaktadır.

Sigortam.net Güvenilir Mi?

Sigortam.net, sigorta poliçeleri konusunda en güvenilir internet sitelerinden biridir. Şirket, 2000 yılından beri altı milyonu aşkın kişi için sigorta anlaşması yapmıştır.

Aynı zamanda 2020 yılında ‘Güven Damgası’ ödülünü almıştır.

Sigortam.net İndirim Kodu Nasıl Alınır?

sigortam.net2

Sigortam.net, internet sitesine giriş yapan kişiler için farklı miktarlarda indirim kodu vermektedir. 10 TL’den başlayan indirim kodları 150 TL’ye kadar çıkabilir. İndirim kodu almak için yapmanız gereken tek şey Sigortam.net’in web sitesini ziyaret etmektir.

Sigortam.net kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın. 

Sigortam.net Hangi Sigortaları Yapıyor?

Sigortam.net ihtiyaç duyduğunuz her alanda sigorta yapar. Yapılan sigorta türleri şunlardır:

 • Trafik Sigortası
 • KASKO
 • DASK
 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Özel Sağlık Sigortası
 • Konut Sigortası
 • Evim Güvende Sigortası
 • Cep Telefonu Sigortası

Sigortam.net’ten Nasıl Sigorta Yaptırılır?

sigortam.net3

Sigortam.net’ten sigorta yapmak için web sitesinden teklif alabilirsiniz. Sigorta türünüze göre farklı firmalardan teklif gelecektir. Sizin için en uygun olanı seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası ile de 7/24 sigorta yaptırabilirsiniz.

Sigortam.net Hangi Firmalarla Çalışıyor?

Sigortam.net, 20 farklı sigorta şirketiyle çalışıyor. Öne çıkan bazı firmalar:

 • Allianz
 • Acıbadem
 • Ak Sigorta
 • AXA Sigorta
 • Anadolu Hayat Emeklilik
 • Doğa Sigorta
 • Unico
 • Mapfre
 • Groupama
 • Anadolu Sigorta
 • Halk Sigorta

Tüm sigorta firmalarını görmek için tıklayın.

Sigortam.net Trafik Sigortası Nasıl Yaptırılır?

sigortam.net4

Sigortam.net trafik sigortası yaptırmak için web siteden veya Sigortam.net müşteri hizmetleri numarası ile teklif alabilirsiniz. Trafik sigortası teklifi almak için tıklayın.

Sigortam.net KASKO Nasıl Yaptırılır?

Sigortam.net’ten KASKO yaptırmak için öncelikle teklif almanız gerekir. Teklif almak için resmi web sitesi veya Sigortam.net çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Teklif almak için tıklayın.

Sigortam.net KASKO alımlarında araç modeli, sürücü yaşı vb. farklı etkenlere göre en uygun fiyatı sunan şirketlerden biridir.

Sigortam.net’ten Sağlık Sigortası Nasıl Yaptırılır?

sigortam.net5

Sigortam.net’ten kendiniz veya aileniz için sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası veya özel sağlık sigortası teklifi almak için tıklayınız.

Sigortam.net Cep Telefonu Kaskosu Nedir?

Sigortam.net cep telefonunuzun arızalanması, çalınması veya kaybolması gibi durumlarda ‘cep telefonu kaskosu’ yapmaktadır. Bu gibi olumsuz durumlarda ikame telefon, onarım veya yeni telefon gibi seçenekler sunulur. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sigortam.net Poliçe İptali Nasıl Yapılır?

sigortam.net6

Sigortam.net’ten satın aldığınız poliçeleri web sitelerinde yer alan ‘Poliçe İptal’ kısmından iptal edebilirsiniz. İlgili sayfaya gitmek için tıklayın. İptal edemediğiniz takdirde Sigortam.net çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekir.

Sigortam.net İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sigortam.net’te çalışmak istiyorsanız basvuru@sigortam.net adresine özgeçmişinizi mail olarak atabilirsiniz. Başvurunuz yetkili kişiler tarafından incelendiğinde olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.

Sigortam.net En İyi Fiyat Garantisi Nedir?

sigortam.net eni iyi

Sigortam.net, size verilen sigorta ücretinden daha düşük bir firma bulduğunuzda aradaki farkı size iade edecektir. En iyi fiyat garantisi için aldığınız teklifi, Sigortam.net çağrı merkezi veya fax numarasına göndermeniz gerekir.

Sigortam.net Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sigortam.net sigorta sorgulamak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tek adımda kolayca sigorta sorgulaması yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sigortam.net Poliçe Nasıl Alınır?

sigortam.net7

Sigortam.net’ten satın aldığınız sigortalar için ilgili poliçe bildirdiğiniz mail adresine gönderilir. Mail adresinize poliçe gelmediyse Sigortam.net çağrı merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

Sigortam.net Sigorta Fiyatları Nedir?

Sigortam.net sigorta fiyatları, birçok sigorta şirketine oranla daha uygundur. Sigorta türüne bağlı olarak fiyatlar farklılık gösterir. En düşük sigorta fiyatı ise 500 TL’den başlıyor.

Scroll to Top