Silverline Müşteri Hizmetleri

Silverline Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Silverline markası, ankastre serisi ile tanınmaktadır. Silverline ankastre pek çok fazla modelilini müşterilerine sunmaktadır. Silverline ilk olarak Gümüşfon adıyla kurulmuş ve aspiratör üretimi yapan Silverline, ürettiği ilk aspiratöre Silverline adını vermiştir. 1994 senesinde üretilen bu modelin 1996 senesinde seri üretimine geçmiştir. Daha sonra ise Silverline markası davlumbaz üretimine başlayarak, ürettiği bu ürünlerin ihracatını yaptı. Silverline bulunduğu pazardaki üretim payını üretiği ilk yılda yüz bin üretim yapmaya başlamıştır. Bu gelişmeler sayesinde bulunduğu pazarda konumunu oldukça sağlamlaştıran Silverline, ürün çeşitliliğini artırmayıda başarmıştır.

2005 senesinde ise Gümüşmak grubunda ayrılarak Silverline grubu kurmuştur. Silverline markası halka arz olan şirket, ilk Silver aspiratör fabrıkasınıda kutmuştur. Silverline markası yılda 1 milyon davlumbaz ve aspiratör üretimi yapamaya başlamıştır. Şimdilerde ise bin kişiyi geçen çalışan takımını ile üretimlerini ilerledikçe artırmaktadır. Markanın yaptığı Ar-Ge çalışmaları sayesinde üretiği ürünler son teknoloji olarak üretilmektedir.

Silverline markası ilk aspiratör ve davlumbaz üretimi olarak başlarken şimdilerde ise pek çok ürün üretim çeşitliliğine sahiptir. Silverline markasının en iyi uzman olduğu ankastre serileridir. Ankastre serisi olarak pek çok ankastre ürün üretimi yapmaktadır. Aynı zamanda Silverline markası küçük ev aletleri üretimini de yapmaktadır.

Silverline Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 4 758

Silverline Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
bilgi@ssh.com.tr

Arama Terimleri: silverline çağrı merkezi numarası, silverline iletişim bilgileri, silverline müşteri hizmetleri numarası, silverline müşteri temsilcisi numarası, silverline telefon numarası, silverline irtibat tel, silverline şikayet numarası, silverline şikayet hattı, silverline mail adresi

Scroll to Top