Simit Sarayı Müşteri Hizmetleri

simit sarayi numarasi

Türkiye’de ve dünyada birçok farklı noktada hizmetlerine devam eden Simit Sarayı, çok sayıda farklı merkez üzerinden faaliyet göstermesi nedeniyle iletişim kanalları da farklılık göstermektedir. Yurt dışında veya Türkiye’de Simit Sarayı iletişim kanallarını kullanarak kurumsal destek almadan önce şubeler veya genel merkezler iletişim adresleri üzerinden işlem yapmanız tavsiye edilir. Genel iletişim kanallarını kullanarak yapacağınız tüm görüşmelerde kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Ürün ve hizmet bildirimleri, kariyer veya bayilik, işbirlikleri gibi tüm konularda güncel iletişim kanallarını kullanarak yardım almanız mümkündür.

Simit Sarayı Mağazalar ve İletişim Merkezleri

Simit Sarayı hakkında görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için hizmet aldığınız bölge veya ülkeye göre genel merkez iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Her konuda görüşme sağlayabileceğiniz güncel iletişim kanalları sayesinde günün her saatinde firmanın ürün ve hizmetlerine yönelik destek alabilirsiniz. Mağaza iletişim adreslerinin yer aldığı sayfa üzerinden rahatlıkla firma temsilcileri ile görüşme sağlamanız mümkündür. Öte yandan müşteri hizmetlerine yönelik birde firmanın genel iletişim kanalları bulunması sayesinde işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapmanız sağlanır.

Simit Sarayı Başvuru ve İletişim Formu

Simit Sarayı ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda şikayet, öneri ve taleplerinizi iletmek için kurumsal iletişim formunu kullanabilir veya Simit Sarayı kariyer fırsatlarından yararlanmak için başvuru formunu doldurarak taleplerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Online iletişim araçlarını etkin biçimde kullandırmayı başaran firmanın tüm iletişim kanalları müşterilerin kısa süre içinde yanıt almalarını sağlamaktadır. En etkili iletişim kanallarını kullanarak her konuda etkili çözüm önerileri almanız mümkündür.

Simit Sarayı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Simit Sarayı istek, öneri, şikayet ve basın ilişkilerine yönelik her konuda çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak firma temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Ancak Türkiye için farklı yurt dışında ise farklı iletişim kanallarını kullanarak sorunlarınız hakkında daha etkin çözümler elde edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası aynı zamanda şikayet hattı olarak da kullanılabilir.

  • Simit Sarayı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 8 768
  • Simit Sarayı Genel Merkez Telefon: 0 212 398 0 398
  • Simit Sarayı Genel Merkez Faks: 0 850 393 4 888
  • Simit Sarayı Fabrika Telefon: 0 216 564 4 444

Simit Sarayı E – Posta Adresi

info@simitsarayi.com e – posta adresini kullanarak ürün ve hizmetlere ilişkin veya kurumsal işbirlikleri ve basın ilişkileri hakkında görüşme sağlamanız mümkündür. Elektronik posta adresine taleplerinizi açık bir şekilde bildiren ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı iletiniz ile işlem yapmanız mümkündür. Kurumsal e – posta iletişim adresi üzerinden son derece hızlı bir şekilde geri dönüş almanız mümkündür.

Simit Sarayı Şikayet Hattı

Simit Sarayı şikayet hattı telefon numarasını arayarak yaşanan olası sorunların çözümü veya bildirimi hakkında her konuda görüşme sağlamanız mümkündür. Şikayet hattı telefon numarasını kullanarak yapacağınız bildirimlerin ardından firma temsilcisi tarafından sorunun çözümüne yönelik işlem başlatılacaktır. Şikayet hattı olarak belirlenen iletişim numarası aynı zamanda müşteri hizmetleri telefon numarası olarak da kullanılabilir.

  • Simit Sarayı Şikayet Hattı: 444 8 768

Simit Sarayı Sosyal Medya Hesapları

Simit Sarayı sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel duyurulardan haberdar olabilir ve her konuda geri bildirim verebilirsiniz. Simit Sarayı sosyal medya hesapları:

Scroll to Top