Sinbo Müşteri Hizmetleri

Sinbo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sinbo, Türkiye’de küçük ev aletleri sektöründe lider şirketler arasında yer alır ve 1997 yılında kurulmuştur. Geniş bir üretim yelpazesine sahip olan Sinbo, özellikle uygun fiyatlı ürünleriyle ön plana çıkıyor. Sinbo müşteri hizmetleri 0850 811 65 65 numarasıyla teknik servis, garanti, değişim, şikayet, iade vb. konularda telefonla destek sunmaktadır.

Müşteri hizmetlerini geliştirmeye önem veren Sinbo, kargo ile ücretsiz teknik servis avantajına sahiptir. Bu sayede Sinbo markalı ürünlerinizi PTT kargo ile ücretsiz olarak yollayabilirsiniz. Ancak garanti süresi biten eşyalar için teknik servis ve kargo ücreti alınabiliyor.

Sinbo, blender, tartı, çay makinesi, su ısıtıcı, tıraş makinesi, masaj aleti, kahve makinesi, saç şekillendirici, mutfak robotu, süpürge, vantilatör, fritöz vb. farklı ürün kategorilerinde üretim yapmaktadır. Ayrıca uygun fiyatlı ev ürünü denilince akla gelen ilk markalar arasındadır.

İçeriğimizi inceleyerek Sinbo iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir ya da Sinbo hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Sinbo Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 811 65 65
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Sinbo İletişim

 Müşteri Hizmetleri Numarası0850 811 65 65
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@sinbo.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Whatsapp Destek Hattı0549 781 6372
Teknik Servis TalebiForm için tıklayın.
Satış NoktalarıSize en yakın Sinbo satış noktası için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiCihangir Mah. Güvercin Cad. No:4 Haramidere Mevkii Avcılar, İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0212 422 94 94
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Sinbo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sinbo ile ilgili diğer konuları incelemek ister misiniz? Tüketicilerin en fazla merak ettiği konuları araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Sinbo çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sinbo Sahibi Kim?

1997 yılında kurulan Sinbo’nun sahibi ve yönetim kurulu başkanı Mehmet Demir’dir. Aynı zamanda Mehmet Demir, Sinbo’nun kurucusu ve Depa Elektronik Sanayi’nin de sahibidir.

Sinbo Hangi Ülkenin?

Sinbo, %100 yerli markalar arasındadır ve Türkiye’ye aittir. Aynı zamanda dünyanın farklı ülkelerinde üretim yaptırmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’de altmış beş bin metrekarelik bir üretim tesisine sahiptir.

Sinbo İade Nasıl Yapılır?

Sinbo iadesi yapmak için, Sinbo markalı ürünü satın aldığınız mağaza veya e – ticaret kanalının prosedürlerine uyum sağlamanız gerekiyor. Ayrıca satın aldıktan sonraki 14 gün içinde herhangi bir mazeret sunmadan Sinbo markalı ürününüzü iade edebilirsiniz. Detaylı bilgi için Sinbo müşteri hizmetleri 0850 811 65 65 numarası ile iletişime geçin.

Sinbo Nasıl Bir Marka?

Sinbo, uygun fiyatlı küçük ev aletleri üretimi yapan yerli markalardan biridir. Geniş bir satış ağına ve teknik servis hizmetine sahiptir. Dolayısıyla uygun fiyatlı eşya arayan tüketicilerin ilk tercihlerinden biri olarak biliniyor.

Sinbo Garanti Süresi Kaç Yıl?

Sinbo markalı ürünlerin garanti süresi, fatura tarihi itibariyle 2 yıldır. Ayrıca bazı ürünler için Sinbo müşteri hizmetleri numarasını 0850 811 65 65 arayarak +2 yıl daha ek garanti süresi talep edebilirsiniz.

Sinbo İade Nasıl Yapılır?

Sinbo markalı ürünlerinizi iade etmek için, ürünü satın aldığınız mağaza ya da e – ticaret sitesinin koşullarına uymanız gerekiyor. Ürünü satın aldıktan sonraki 14 gün içinde hiçbir mazeret göstermeksizin iade işlemi yapabilirsiniz. Bunun için satın aldığınız platformda iade talebi oluşturmanız ve ürünü kargoya teslim etmeniz yeterli.

Sinbo Ücretsiz Teknik Servis Nedir?

Sinbo markalı ürünlerinizi garanti süresi bitmediyse PTT kargo ile ücretsiz gönderebilir ve onarım gerçekleştikten sonra evinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Servis garanti süresi 20 gün olarak belirlenmiştir. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinin.

Sinbo’ya Nasıl Ulaşırım?

Sinbo müşteri hizmetleri numarası 0850 811 65 65 veya Sinbo Whatsapp Destek Hattı 0549 781 6372 ile iletişime geçerek ürünlerle ilgili bilgi edinebilir ya da garanti, değişim veya iade gibi konulara yönelik sorularınızı iletebilirsiniz.

Scroll to Top