Sodexo Müşteri Hizmetleri

Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dünyanın farklı ülkelerinde ödeme ve finans hizmeti sunan Sodexo, Fransa merkezli bir şirkettir ve 1996 yılında kurulmuştur. Sodexo, şirketlerin personellerine yemek kartı vermesi amacıyla kullanılır. Bununla birlikte birçok işyeri ve markette ya da benzin istasyonlarında da Sodexo geçerlidir. Son dönemde ise Sodexo Mobil uygulamasıyla, telefondan ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Sodexo müşteri hizmetleri 444 72 77 numarası ile görüşerek mobil ödeme, kart sorunları, bakiye sorgulama vb. birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Dünyanın en büyük 18. şirketi olan Sodexo, yaklaşık 80 farklı ülkede dört yüz bini aşkın çalışanıyla hizmet vermektedir. Bununla birlikte aynı hizmeti veren pek çok şirkete göre kullanıcılarına daha fazla avantaj sunar ve çeşitli işyerlerinde kullanılabilir. Sodexo müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim kanallarını içeriğimizin devamında inceleyebilirsiniz.

Sodexo Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 72 77
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriPazartesi – Cumartesi 08:00 – 20:00
En İyi Arama Saati08:15 – 10:30
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Sodexo İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 72 77
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimusteri.tr@sodexo.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Online İşlemİşlemlerinizi online yapmak için tıklayın.
Yardım SayfasıSodexo yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Sodexo Geçen İşyerleriSodexo geçen işyerlerini incelemek için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiKavacık Mahallesi Ertürk Sokak No:1 K1 Plaza Kat:2 34810 Beykoz / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+ 90 216 340 45 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube

Sodexo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sodexo ile ilgili merak ettiğiniz konular mı var? Sizin için Sodexo hakkında en çok merak edilen soruları cevaplandırdık! Yorumlarda Sodexo ile ilgili sorularınızı paylaşın ve sizin için en kısa sürede yanıtlayalım! Sodexo ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Sodexo Nedir? Nasıl Kullanılır?

sodexo2Sodexo, şirketlerin çalışanlarına verdiği yemek kartı hizmetini sunar. Bu hizmet sayesinde şirketler, Sodexo’yla çalışır ve her çalışan için belirli oranda ödeme yapılır. Çalışanlar, yemek ve diğer ihtiyaçlarını Sodexo kart ile karşılayabilir.

Sodexo, fiziksel kart veya mobil ödeme uygulaması ile kullanılabilir. Son zamanlarda fiziksel kartların yerini mobil ödeme almıştır. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Sodexo Mobil Ödeme Nasıl Kullanılır?

sodexo mobil odemeSodexo, mobil ödeme kullanmak için Sodexo’nun mobil uygulamasını telefonunuza indirin:

 • Sodexo Mobile giriş yaptıktan sonra ‘mobil ödeme’ seçeneğine tıklayın,
 • Ödemeniz gereken tutar için bakiyenizi seçin,
 • Mobil Ödeme Kodu al butonuna tıklayın,
 • Gönderilen 6 haneli kodu kasa görevlisine iletin.
 • Mobil ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Ayrıntılı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sodexo Kart Çeşitleri Nedir?

Sodexo, şirket ve çalışanların en avantajlı şekilde fayda sağlayabilmesi için çeşitli kart türlerini hizmete sunmaktadır:

 • Restaurant Pass: Çalışanların öğle yemeği ve diğer yemek ihtiyaçlarını karşılaması için verilir. 45 bini aşkın üye işyeri vardır.
 • Fuel Pass: Sodexo ve Opet işbirliğiyle hazırlanan bu kart, şirketlerin araç benzin giderlerini karşılaması ve kayıt altına alması için kullanılır.
 • Business Pass: Şirket temsil yemekleri vb. alanlarda kullanılır.
 • Gift Pass: Çalışanların ödüllendirilmesi ve teşvik edilmesi amacıyla verilir.

Sodexo Bakiyemi Nasıl Öğrenebilirim?

sodexo1Sodexo bakiye öğrenmek için çeşitli yöntemler vardır:

 • Online işlemler,
 • Mobil uygulama veya
 • Sodexo çağrı merkezi 444 72 77 numarasını aradıktan sonra önce 3 ardından 2’yi tuşlayarak bakiye sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

Sodexo Nerelerde Geçer?

Sodexo, marketten giyime birçok alanda geçerlidir. Geçerli olan bazı marketler:

 • Mopaş
 • Çağrı Market
 • Happy Center
 • Kim Market

Bununla birlikte birçok kafe, pastane vb. ihtiyaçlarınızı da Sodexo’yu kullanarak karşılayabilirsiniz. Üye işyerlerinin tamamını görmek için tıklayın.

İnternet Üzerinden Sodexo Geçiyor Mu?

sodexo4Online alışverişlerde Sodexo kullanımı sınırlıdır. Birçok e-ticaret sitesinde Sodexo geçerli değildir. Bununla birlikte Sodexo üye işyerleri, internet üzerinden alışveriş için kullanılabilir. Örneğin, Mopaş, Kim, Enavm, Hayat Su, Tereci vb. işyerlerinde Sodexo geçerlidir.

Sodexo Mobil Çek Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sodexo mobil çek, şirketlerin çalışanlarına belirli dönemlerde veya ödüllendirme amacıyla verdiği bir hizmettir. Bu hizmette, şirketin belirlediği tutara göre dijital ortamda sanal çekler oluşturulur. Şirket, çalışanlarına 16 haneli çek numaralarını dağıtır ve personel mobil uygulama üzerinden çeki aktif hale getirir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Sodexo Kart Şifresi Nasıl Alınır?

sodexo5Sodexo kart şifresi almak için firmanızın yetkilisiyle görüşebilirsiniz. Aynı zamanda Sodexo müşteri hizmetleri 444 72 77 numarasını aradığınızda önce 3, sonra 4’ü tuşlayarak kolayca şifre oluşturabilirsiniz.

Sodexo Nakite Çevirme Nasıl Yapılır?

Sodexo bakiyesinin birikmesi veya kullanıcıların acil nakit ihtiyacı duyması sonucunda nakite çevirme işlemi gündeme gelir. Bunun için Sodexo üye işyerleri ile görüşmeniz gerekmektedir. Böylece Sodexo bakiyenizden işlem yapılır ve işyeri %10-20 oranında komisyon alır.

Sodexo Üyelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Siz de Sodexo iş yeri üyeliğinizi başlatarak Sodexo’nun avantajlarından faydalanabilirsiniz. Pavo, Ingenıco, Verifone veya Profilo yazar kasa pos cihazlarına sahipseniz üyelik oluşturmak için herhangi bir engeliniz yok. Sodexo, üzerinden üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra yetkili kişiler sizinle kısa sürede iletişime geçecektir. Üyelik formunu doldurmak ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

 

Scroll to Top