Şok Müşteri Hizmetleri

Şok Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Şok, Türkiye’nin en büyük indirim marketi zincirleri arasında yer alıyor. 1995 yılında Migros tarafından kurulan şirket, 2011 yılında Ülker’in kurucusu Yıldız Holding’in alt şirketlerinden olan Gözde Girişim tarafından satın alınmıştır. Türkiye’de 81’ilde 9000’i aşkın mağazasıyla hizmet veren Şok, geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

Şok çağrı merkezi 0 850 808 00 00 numarasıyla kampanya, sipariş bilgisi, Şok Net hizmeti, memnuniyet, şikayet vb. konularda destek sunuyor.

2021 yılında kurulan Şok Net, ev ve iş yerleri için internet hizmeti sağlamaya başlamıştır. İnternet hizmeti için Alfa İletişim Hizmetleri ile çalışan ŞokNet, Türk Telekom altyapısını kullanmaktadır.

İçeriğimizin devamında Şok iletişim kanalları hakkında detaylı bilgi edinebilir ya da Şok ile ilgili en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz!

Şok Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 0 850 808 00 00
Çalışma SaatleriŞok çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Şok İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası 0 850 808 00 00
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimusterihizmetleri@sokmarket.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
İş BaşvurusuForm için tıklayın.
En Yakın ŞokSize en yakın Şok marketi bulmak için tıklayın.
Şok Net Teknik Destek0850 800 0 765
Genel Müdürlük AdresiKısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No:35 B/1 Üsküdar/İSTANBUL
Genel Müdürlük Telefon Numarası0850 221 11 00
Sosyal Medya HesaplarıTwitter, Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn

Şok Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şok market ve diğer Şok hizmetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek ister misiniz? En çok merak edilen soruları sizin için araştırdık ve yanıtladık. Yorumlarda Şok market müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Şok Market Kimin?

sok1

Şok market’in sahibi 2011 yılından beri Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim ve Turkish Retail Investments
B.V.’dir. Aynı zamanda Yıldız Holding, Ülker’in sahibidir.

Şok Market Kaçta Kapanıyor?

Şok Market mağazaları hafta içi ve hafta sonu 7 gün boyunca 09:00’de açılırken 21:00’de kapanıyor.

Şok Online Sipariş Nasıl Verilir?

ceptesok

Şok marketlerden online sipariş vermek için ŞoktaCep mobil uygulamasını kullanabilir ya da Şok web sitesini ziyaret ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişinizle ilgili sorunları Şok çağrı merkezi numarasına 0 850 808 00 00 iletebilirsiniz.

Şok Market Bayilik Veriyor Mu?

Şok market, bayilik veriyor. Min. 500 metrekare satış alanı, 100 metrekare depolama alanı, işlek bir cadde/sokak şartlarını taşıyorsanız Şok müşteri hizmetleri 0 850 808 00 00 ile görüşerek randevu talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Şok’un Kaç Mağazası Var?

sok2

Şok, Türkiye’de 9245 mağazaya sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin 81 ilinde Şok marketleri bulunmaktadır. Size en yakın Şok marketi bulmak için Şok web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şok Market İade Süresi Kaç Gün?

Şok Marketlerinden veya online Şok siparişlerinizden aldığınız ürünleri 14 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden iade edebilirsiniz. Ancak ürün orijinalinin tahrip edilmemiş olması gerekiyor. İade yapmak için Şok marketlerine gitmelisiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için Şok müşteri hizmetleri numarası ile 0 850 808 00 00 iletişime geçin.

Şok’ta Bu Hafta Neler Var?

sok4

Şok, her hafta kıyafet, ev bakım, mutfak gereçleri, oyuncak, kozmetik, teknoloji vb. farklı ürünlerde indirimli ürün satışı yapıyor. Bu haftaki aktüel ürünleri görmek için tıklayın.

Şok Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şok Market’te mağaza elamanı, mağaza yöneticisi veya bölge yöneticisi olmak için başvuru yapabilirsiniz. İş başvuruları online yapılıyor. Online başvuru için tıklayın.

Şok Online Siparişte Kapıda Ödeme Var Mı?

Evet, Şok’tan online sipariş verdiğinizde banka/kredi kartı veya nakit olarak kapıda ödeme yapabilirsiniz. Ancak siparişinizin ödeme aşamasında kapıda ödeme hizmetinin aktif olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Son günlerde birçok market uygulaması kapıda ödeme hizmetini durdurdu.

Şok Market Şikayet Hattı Nedir?

Şok marketlerinde yaşadığınız ürün, mağaza, personel vb. şikayetlerinizi Şok şikayet hattı 0 850 808 00 00 numarasına iletebilirsiniz. Aynı zamanda Şok mail adresini musterihizmetleri@sokmarket.com.tr veya Şok sosyal medya hesaplarını kullanarak da şikayetinizi iletmek mümkün.

 

Scroll to Top