Sony Müşteri Hizmetleri

Sony Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından Sony, Türkiye’de destek hattı ve iletişim kanalları üzerinden kolayca görüşme sağlamanız mümkündür. Günün her saatin hızlı iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetleri iletişim kanalları sayesinde doğrudan ürün ve hizmet özelinde görüşme sağlayabileceğiniz kanallar belirlenmiştir. Sony Türkiye iletişim kanallarını kullanmadan önce sorunlarını ile ilgili olarak; PlayStation, dizüstü bilgisayar, cep telefonu ve tablet ile ilgili olarak farklı çağrı merkezi iletişim numarasını kullanmanız gerekecektir.

Sony Müşteri Destek ve Yardım Merkezi

Sony online müşteri destek merkezi üzerinden her konuda firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin yardım alabilirsiniz. Hızlı çözüm merkezi sayesinde destek sayfası üzerinde yer alan arama kutucuğunu kullanarak çözüm bulmak istediğiniz konuyu yazabilir ve sorun hakkında etkili çözüm önerileri alabilirsiniz.

Sony Onarım ve Garanti

Sony ürünlerine yönelik garanti ve onarım işlemleri için online iletişim formu ve işlem merkezini kullanabilirsiniz. İletişim formu bölümü üzerinden satın almış olduğunuz ürünü ve kategorisini seçtikten sonra doğrudan mesajınızı iletmeniz ve onay işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Sony Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sony Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarasını aramadan önce firmanın hangi ürün ve hizmetlerine ilişkin sorun yaşadığınızı belirleyerek o kategori ile ilgili numaraları aramanız gerekecektir. Çalışma saatleri içinde rahatlıkla müşteri temsilcisine bağlanarak firmadan müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz. Kurumsal iletişim kanalları ve hızlı iletişim kanalları sayesinde firma tarafından tüm müşterilerine sorunları ve bildirimleri, talepleri hakkında hızlı dönüşler ve çözüm önerileri iletilmektedir.

  • Sony Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 76 69 (SONY)
  • Sony PlayStation Müşteri Hizmetleri: 0 212 391 04 01
  • Sony VAIO (Dizüstü Bilgisayar) Müşteri Hizmetleri: 0 216 282 16 18
  • Sony Cep Telefonu – Tablet Müşteri Hizmetleri: 0 850 282 59 88
  • Sony Türkiye Genel Müdürlük Telefon: 0 216 633 98 00
  • Sony Türkiye faks Numarası: 0 216 632 04 72

Sony Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Sony Türkiye müşteri hizmetleri telefon numaralarından sorunlarınıza yönelik hızlı çözüm önerileri sunacak çağrı merkezini aradıktan sonra kıs sürede müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme kaydetmek için: Pazartesi – Cuma 09.00 – 18.30 saatleri arasında çağrı merkezi aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekir. Yaşadığınız sorunlar hakkında en hızlı yanıtları doğrudan ürün ve hizmetler için özel olarak belirlenen iletişim numaraları üzerinden yapmanız tavsiye edilir.

Sony Şikayet Hattı

Sony ürün ve hizmetlerine yönelik tüm şikayet bildirimlerinizi güvenli bir şekilde Sony’e iletmek ve hızlı çözüm önerileri almak için şikayet hattını kullanabilirsiniz. Firma tarafından özel bir şikayet hattı belirtilmediği için firmanın güncel tüm iletişim kanalları bu amaçla kullanılabilir. İletişim kanallarının kullanarak kısa süre içinde yaşadığınız sorunlar hakkında geri dönüş alabilir ve sorunun çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

  • Sony Şikayet Hattı: 444 7669

Sony Türkiye Sosyal Medya Hesapları

Sony Türkiye sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel destek sayfaları üzerinden ürün ve hizmet hakkında tüm konularda kurumsal yardım alabilir ve geri bildirimlerinizi kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür. Resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel kampanya ve duyurularından da haberdar olmanız mümkündür. Her konuda merak ettiğiniz ve geri bildirimde bulunmak istediğiniz konular hakkında sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Sony Türkiye sosyal medya hesapları:

Scroll to Top