Spor Toto Müşteri Hizmetleri

spor toto musteri hizmetleri

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı hizmetleri kapsamında şans oyunlarına ve Spor Toto’nun diğer faaliyetlerine ilişkin her konuda destek almak için iletişim ve danışma hatlarını kullanabilirsiniz. Online ve direkt iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlayan kurum Türkiye’de Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde hizmet sunmaktadır. Spor Toto iletişim kanallarını kullanarak Spor Toto’nun tüm faaliyetlerine ilişkin merak ettiğiniz konularda ve şikayet bildirimlerinizde destek alabilirsiniz. Güncel tüm iletişim araçları kısa sürede vatandaşların çözüm elde etmelerini sağlamaktadır.

Spor Toto Destek Merkezi

Spor Toto kurumsal hizmetlerine ve oyunlarına ilişkin merak ettiklerinizi öğrenmek ve yaşanan tüm sorunlara etkili yanıtlar bulmak için destek merkezi üzerinde yer alan seçeneklerini kullanabilirsiniz. Spor Toto bayileri, oyun detayları ve iletişim bilgilerine yönelik tüm detaylara söz konusu yardım sayfaları üzerinden ulaşarak rahatlıkla kurumsal destek alabilirsiniz.

Spor Toto Müşteri Hizmetleri Numarası (Spor Toto Oyunları Danışma Hattı)

Spor Toto danışma hattını arayarak oyunlar hakkında detaylı bilgi edinebilir ve sorunlara yönelik hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim kanalları arasında yer alan çağrı merkezi sayesinde Spor Toto faaliyetlerine yönelik destek almanız mümkündür. Oyun ve hizmet detaylarına ilişkin merak ettiğiniz konular, şikayetleriniz veya geri bildirimleriniz için müşteri danışma hattını kullanmanız mümkündür. Söz konusu hattı arayarak kısa zamanda Spor Toto yetkilileri ile görüşmeniz mümkündür.

  • Spor Toto Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 220 86 06
  • Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Telefon Numarası: +90 312 408 20 00
  • Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Faks Numarası: +90 312 408 20 29

Spor Toto Online İletişim Formu

Spor Toto bayi hizmetleri veya genel konularda her türlü şikayet veya önerilerinizi doğrudan iletişim/mesaj formu üzerinden kuruma ileterek yardım almanız mümkündür. İletişim formu üzerinde yer alan iletişim bilgileriniz sayesinde kurum size en hızlı yoldan dönüş sağlar. E – posta ile dönüş gerçekleştirilerek söz konusu sorun hakkında veya merak ettiğiniz konuya ilişkin ayrıntılı bilgi ve destek alabilirsiniz. Öte yandan e – posta üzerinden de vatandaşların söz konusu hizmetlere ilişkin detaylar hakkında bilgi alması sağlanabilir. Sayfa üzerinden iletişim bölümüne giriş yapılarak iletişim formunu doldurabilir ve gönderebilirsiniz.

Spor Toto İletişim E – Posta Adresi

stoto@sportoto.gov.tr kurumsal elektronik posta adresi Spor Toto’dan her konuda danışma hizmeti almak ve hizmet, oyun, bayi detaylarına ilişkin detaylı bilgi almak için iletilerinizin gönderilmesi mümkündür. Resmi yazışmalarınızı e – posta adresi üzerinden yapmadan önce açık ve resmi bir dille mesajınızı iletmeniz ve iletişim bilgilerinizi de mesajda yer vermeniz daha çabuk size dönüş yapılmasını ve sorunun çözülmesini sağlayacaktır.

Spor Toto Şikayet Hattı

Spor Toto oyunları hakkında destek almak, sorun bildirmek veya detaylı bilgi için danışma hattını kullanmanız mümkündür. Bu hattı aynı zamanda Spor Toto şikayet bildirimleri için de kullanarak rahatlıkla ilgili sorunun kısa sürede çözüme kavuşturulması sağlanabilir.

  • Spor Toto Şikayet Hattı: 0 850 220 86 06

Spor Toto Resmi Sosyal Medya Hesapları

Spor Toto resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel fikstür, puan durumu ve diğer hizmet detaylarına ilişkin güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını takip ederek Spor Toto ile etkileşime girmeniz mümkündür. Spor Toto sosyal medya hesapları arasında sadece Twitter üzerinden aktif paylaşım yapılmaktadır.

Scroll to Top