Starbucks Müşteri Hizmetleri

Starbucks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1971 yılından beri hizmet veren Starbucks, ABD merkezli kahve dükkanı ve soğuk içecek zinciridir. Starbucks, Türkiye’deki ilk şubesini 2003 yılında açmıştır ve büyükşehirlerin neredeyse tamamında birden fazla Starbucks bulunur. 6 kıtada faaliyet gösteren Starbucks’ın toplam şube sayısı otuz bini aşmış durumdadır. Aynı zamanda Türkiye, en fazla Starbucks şubesi bulunan ülke olarak ön plana çıkıyor. Starbucks, sıcak veya soğuk kahve ya da soğuk içecekleri şubelerinde satarken eve sipariş teslimatı da yapmaktadır. Aynı zamanda toz veya direkt içmeye hazır içecekleri de marketlerde veya benzin istasyonlarında bulunabilir.

Starbucks müşteri hizmetleri telefon numarası 444 4 749 ile hizmet vermektedir. Kart bilgileri, sipariş, şikayet vb. birçok konu hakkında iletişim numarasını kullanabilir ve sorunlarınız için kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

İçeriğin devamında Starbucks çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanalları yer alıyor. Ayrıca en fazla merak edilen soruları da en alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Starbucks Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 4 749
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 09:00 – 00:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Starbucks İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 800 0 729
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfostarbucks-tr@alshaya.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Starbucks CardForm için tıklayın.
En Yakın MağazaStarbucks’ın size en yakın şubesini görmek için tıklayın.
KariyerStarbucks iş başvurusu için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiSaray Mah. Site Yolu Sok. Anel Plaza . No: 5/4 Zemin Kat 34768 / Ümraniye/ İSTANBUL
Genel Müdürlük Telefon Numarası(+90 216) 999 71 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Starbucks Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Starbucks hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? En çok merak edilen soruları sizin için araştırdık ve özenle yanıtladık! Siz de Starbucks hakkında merak ettiklerinizi sorabilir veya görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Starbucks’tan Bedava Kahve Nasıl Alınır?

starbucks2

Starbucks bedava kahve uygulaması kısa bir süre önce kaldırıldı. Ancak Starbucks’tan bedava kahve almak için yapmanız gereken diğer bir uygulama da var. Mobil uygulamayı indirin, doğum gününüzü girin ve kayıt olun. Starbucks, doğum gününüzde bedava kahve ikram edecektir!

Starbucks Eve Kahve Getiriyor Mu?

Evet, Yemeksepeti ve GetirYemek uygulamalarını kullanarak Starbucks’tan eve kahve siparişi verebilirsiniz. Ayrıca soğuk içecekleri veya tatlıları da deneyimlemeniz mümkün. Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Starbucks En İyi Kahve Hangileridir?

starbucks1

Starbucks, neredeyse sınırsız bir kahve çeşitliliğine sahiptir. Kahvenizi istediğiniz şekilde tüketmek için süt, aroma, şeker vb. birçok seçimde bulunabilirsiniz. Ancak daha spesifik bir seçim için Starbucks’ın en iyi kahveleri:

 • Pumpkin Spice Latte
 • White Chocolate Mocha
 • Chai Tea Latte
 • Sıcak Çikolata
 • Flat White
 • Iced Caramel Macchiato
 • Espresso Macchiato
 • Filtre Kahve

Starbucks’ta Hangi İçecekler Var?

starbucks

Starbucks’ta sıcak veya soğuk kahve çeşitleri; Türk kahvesi, soğuk çay, sıcak çikolata, espresso bazlı kahveler, frappuccino karışım içecekler bulunuyor. Menüyü incelemek için buraya tıklayın.

Starbucks Fiyat Listesi Nedir?

starbucks4

Starbucks, şehir içi şubelerinin tamamında fiyat listesi aynıdır. Dolayısıyla farklı şubeler veya şehirlere gittiğinizde bile aynı fiyata hizmet satın alabilirsiniz. Starbucks’ın sevilen kahveleri ve 2022 fiyat listesi şöyle:

 • Cappucchino: 16.5 TL
 • Flat White: 20.25 TL
 • White Chocolate Mocha: 22 TL
 • Cool Lime: 21.50 TL
 • Chai Tea Latte: 20 TL

Yukarıdaki fiyatlar orta boy içecekler için geçerlidir. Fiyat listesini incelemek için tıklayın.

Starbucks Su Bedava Mı?

Starbucks’ta bir bardak su istediğinizde hiçbir ücret ödemezsiniz. Ancak şişe sular için para ödemeniz gerekir.

Starbucks Kaçta Açılıyor?

starbucks3

Starbucks şubeleri 07:30’da açılırken genellikle kapanış saati 00:00’dır. Ancak AVM içindeki Starbucks şubeleri 10:00’da açılırken 22:00’de kapanır. Bununla birlikte Starbucks haftanın her günü hizmet vermektedir.

 

Scroll to Top