SunExpress Müşteri Hizmetleri

SunExpress Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

SunExpress, 1990 yılından beri Türkiye’nin tatil havayolu şirketi olarak hizmet veriyor. 2018 yılında dünyanın en iyi beşinci tatil hava yolu şirketi seçilen SunExpress, her gün binlerce kişiyi farklı destinasyonlara ulaştırıyor. Türk Hava Yolları ve Alman merkezli Lufthansa şirketleri tarafından 1989 yılında açılmıştır. Lufthansa şirketi, Almanya’nın ulusal havayolu şirketi olmakla birlikte dünyanın en büyük dokuzuncu şirketidir. Türkiye’de SunExpress, genellikle tatil destinasyonları için tercih edilmektedir. Bugüne kadar yaklaşık kırk milyon kişiyi gidecekleri yere güvenle ulaştırmıştır.

SunExpress müşteri hizmetleri 444 0 797 numarasıyla 7/24 yolcularına hizmet vermektedir. Bilet, bagaj bilgisi, check-in, rezervasyon vb. konularda SunExpress çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Ancak SunExpress müşteri hizmetleri numarası ücretli olarak hizmet veriyor. 0,09 TL/dak. ücret ile görüşme yapabilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Sunexpress müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim bilgileri yer alıyor. Aynı zamanda SunExpress ile ilgili merak ettiğiniz soruları en alt kısımda inceleyebilirsiniz.

SunExpress Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 0 797
Çalışma SaatleriSunExpress çağrı merkezi 7/24 aranabiliyor.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

SunExpress İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 0 797
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresitravelcenter@sunexpress.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Whatsapp Numarası+90 541 444 0797
Yardım SayfasıSunExpress yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks +90 (0)242 310 26 50
Genel Müdürlük AdresiYenigöl Mah. Nergiz Sok. No: 84 PK Muratpaşa / Antalya
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 (0)242 310 26 26
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

SunExpress Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SunExpress hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soru ve cevapları aşağıda sıraladık! Yorumlarda SunExpress ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi belirtebilir ya da sorularınızı yazabilirsiniz. Editörlerimiz en kısa sürede sorularınızı cevaplandıracaktır!

SunExpress Kimin?

sunexpress1SunExpres, Türk Hava Yolları ve Lufthansa şirketinin bir kuruluşudur. Şirketin merkezi Antalya’da bulunmakla birlikte ikinci merkezi de İzmir’dedir.

SunExpress Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Yurtiçi ve yurtdışı birçok destinasyona Sunexpress ile aktarmasız veya aktarmalı uçabilirsiniz. SunExpress uçak bileti almak için online sitesini kullanabilir veya mobil uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Ayrıca SunExpress müşteri hizmetleri ile görüşerek de biletinizi satın almanız mümkün olur. Online uçak bileti almak için tıklayın.

SunExpress Uçak Bileti Nasıl İptal Edilir?

sunexpress2Satın almış olduğunuz SunExpress uçak biletini rezervasyon tarihinden önce iptal edebilirsiniz. Ancak kampanyalı dönemde satın aldığınız uçak biletlerinin iptali söz konusu değildir. Bilet iptali için SunExpress çağrı merkezi ile görüşmelisiniz.

SunExpress Online Check-In Nasıl Yapılır?

Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda havaalanında vakit kaybetmemek için online check-in yaptırabilirsiniz. SunExpress online check-in yurtiçi uçuşlarda 2,5 saat önce başlıyor ve uçuşa 45 dakika kalana kadar devam ediyor. Yurtdışı seyahatlerde ise uçuştan iki saat önce başlarken son otuz dakikaya kadar yapılabiliyor. Online check-in yapmak için tıklayın.

SunExpress Bagaj Hakkı Ne Kadar?

sunexpress5Seyahatlerinizde önemli olan her eşyayı taşımak için SunExpress bagaj hakkı kotasına dikkat etmeniz gerekiyor. SunExpress bagaj kotası şu şekilde belirlenmiştir:

  • Yurtiçi Uçuşlarda: SunEco 20 kg, SunClassic 25 kg, SunPremium 30 kg
  • Yurtdışı uçuşlarda gidilecek ülkeye göre kg değişebiliyor.

Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

SunExpress Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır?

sunexpress4Biletin türüne göre SunExpress bilet değişikliği farklılık gösteriyor:

  • SunEco: Uçuştan 6 saat önceye kadar bilet değişikliği yapılır, 60 TL kesinti uygulanır,
  • SunClassic: Uçuştan bir hafta önceye kadar değişiklik yaptırılabilir, bilet tutarının %50’si kesintiye uğrar,
  • SunPremium: Yurtiçi uçuşlarda 6 saat öncesine kadar yurtdışı uçuşlarda 1 hafta önceye kadar bilet değişikliği yapılır.

SunExpress bilet değişikliği uçuşa 48 saat kaldığı takdirde yapılamaz.

SunExpress Uçuş Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

sunexpress3Rezervasyonunuzun tarih, saat ve uçuş bilgilerini internet üzerinden öğrenebilirsiniz. E-Devlet sitesinde ‘uçuş bilgilerim’ kısmından rezervasyon bilgilerinizi öğrenmeniz mümkün. Aynı zamanda SunExpress müşteri hizmetleri ile görüşerek de rezervasyonunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Online bilet sorgulama işlemi için tıklayın.

 

Scroll to Top