Sütaş Müşteri Hizmetleri

Sütaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1975 yılında süt ve süt ürünleriyle hizmet vermeye başlayan Sütaş, günümüzde en büyük mandıra ürünü şirketlerinden olmuştur. 77 farklı çeşit süt ürünü üreten Sütaş, neredeyse her market ve bakkalda satılıyor. Sütaş müşteri hizmetleri numarası 444 4 788 numarası ile ürünler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Öte yandan yine aynı numarayı arayarak görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirmeniz de mümkündür.

Sütaş müşteri hizmetleri numarası 444 4 SÜT olarak da akıllarda yer edinmeyi başarmıştır. Bununla birlikte şirketin diğer iletişim kanallarını da aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sütaş Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 4 788
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
En İyi Arama Saati09:15 – 10:30
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Sütaş İletişim

Sütaş Grup Merkezi Telefon Numarası0 216 572 30 50
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresituketici@sutas.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Sütaş Bölge Müdürlükleri Telefon NumarasıSütaş bölge müdürlükleri telefon numaralarını görmek için tıklayın.
Süt Üreticiliği, Lojistik ve Tedarik, Hizmet Tedarikçisi vb. BaşvurularSütaş süt üreticiliği, hizmet tedarikçiliği, süt eğiticiliği vb. konularda başvuru yapmak için tıklayın.
Sütaş Kurumsal İletişimkurumsaliletisim@sutas.com.tr
Genel Müdürlük AdresiDudullu Organize Sanayi 1. Cadde No:21, 34776 Ümraniye İSTANBUL
Genel Müdürlük Telefon Numarası0 224 688 52 78
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Sütaş Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sütaş hakkında merak ettikleriniz var mı? Aşağıda Sütaş müşteri hizmetleri numarasından sonra en fazla merak edilen soruları sizin için yanıtladık! Daha fazla bilgi için merak ettiğiniz konuları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Sütaş’ın Sahibi Kim?sutas

Sütaş’ın sahibi Muhterem Yılmaz’dır. Sütaş’ın kurucusu Sadık Yılmaz’ın oğludur ve 2005 yılından beri şirketin yöneticisi konumundadır. Aile Bursalıdır.

Sütaş’ın Kaç Fabrikası Var?sutas fabrikaSütaş fabrikaları Bursa ve Aksaray’da fabrikaları vardır. Bununla birlikte şirketin Romanya ve Makedonya’da da fabrikaları bulunuyor.

Sütaş’a İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sütaş, binlerce kişiyi istihdam ediyor. Çalışanlar fabrikalarda veya yönetici pozisyonunda yer alıyor. Sütaş’a iş başvurusu yapmak için hr@sutas.com.tr adresine CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sütaş Türk Malı Mı?sutas2Sütaş’ın yönetim kadrosu ve kurucusu Türk’tür. Bununla birlikte şirketin yabancı ortakları da bulunmuyor. Hisselerin büyük bir kısmı Yılmaz Holding’e ait. Sonrasında ise Muharrem Yılmaz ve diğer küçük ortaklar geliyor.

Sütaş, Çiftlikten Sofranıza Nedir?

Sütaş, ‘Çiftlikten Sofranıza’ uygulamasıyla adrese teslimat yapmaktadır. Sütaş’a ait olan tereyağı, peynir, yoğurt, kreme, süt vb. ürünleri Sütaş Market’ten satın alabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyatlı alışveriş yaparken soğuk zincirin bozulmadığından emin olabilirsiniz. Sütaş Market’i incelemek için tıklayın.

Sütaş Hangi Alanlarda Üretim Yapıyor?sutas urunSütaş, süt ve süt ürünlerine dair her alanda üretim yapıyor. Öne çıkan ürün gruplarını aşağıda inceleyebilirsiniz:

  • Ayran & Kefir
  • Yoğurt
  • Süt & Krema
  • Bebek ve Çocuk Sütleri
  • Sütlü Tatlılar
  • Peynir ve çeşitleri

Sütaş Market Nedir?

Sütaş ürünlerini uygun fiyatla satın almak için Sütaş Market’i buradan ziyaret edebilirsiniz. 85 TL altı alışverişler için 9 TL teslimat ücreti alınıyor. 85 TL üstü alışverişler için ise teslimat ücreti ödemenize gerek yok. Sütaş Market’i incelemek için tıklayın. 

Sütaş’ın Yıllık Cirosu Nedir?

sutas urun2Türkiye’nin en büyük firmaları arasında olan Sütaş, yıllık satış hacmiyle de ön plana çıkıyor. Sütaş’ın yıllık satış hacmi 2020 yılında 4 milyon TL’ye ulaşmıştır.

Sütaş’ta Kaç Kişi Çalışıyor?

Fabrikalar, süt üretim merkezleri, dağıtım ve lojistik vb. farklı alanlarda olmak üzere Sütaş’ta 5000’i aşkın kişi çalışmaktadır.

Sütaş Tarihçesi Nedir?

sutas3Sütaş’ın tarihi 1960’lı yıllara dayanıyor. Bursa Karacabey’de muhtar olan Celaleddin Yılmaz Karacabey Süt ihalesini aldıktan sonra üretime başlamıştır. O dönemde peynirler koyun sütünden yapıldığı için Celaleddin Yılmaz, kaşar peyniri üretimiyle sektöre girmiştir. 1975 yılında ise Celaleddin Yılmaz’ın oğlu Sadık Yılmaz, Sütaş’ı resmi olarak kurmuştur.

Scroll to Top