Swatch Müşteri Hizmetleri

Swatch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Swatch markası 1983 yılında Nicholas Hayek tarafından kurulmuştur. 1983 yılından bu yana araba, saat ya da zamanlama konusunda hizmet veren firmanın aynı zamanda büyük bir başarı hikayesi de bulunmaktadır. Japonların bulmuş olduğu kuvars teknolojisi ile üretime başlayan Swatch, çok kısa süre içinde markasını geliştirmiş ve kısa süre içinde dünyaya açılmıştır.
Neden Swatch?

Swatch markası dünyanın pek çok ülkesinde talep gören markalar arasında yer almaktadır. Özellikle kapalı kasa üretim olan saatleri, sunmuş olduğu garanti süresi ve ücretsiz servis desteği ile takipçisi ve kullanıcısı da oldukça fazladır.

Swatch markasına ait pek çok ürün Türkiye’de de satışa sunulmaktadır. Ürünler için pek çok servis hizmeti ise kullanıcılara Türkiye sınırları içindeki servisler tarafından sunulmaktadır.  Swatch, İsviçre kökenli bir marka olması nedeniyle kaliteli üretimler de gerçekleştirmektedir.

Kurmalı saatlerin yanı sıra spor ya da klasik, nabız ile çalışan saatler ve dalışa uygun saat modelleri de üretilmektedir. Kuvars teknolojisi ise halen üretim aşamasında pek çok modelde kullanılmaktadır.

Swatch Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri İletişim Formu: 

Swatch İletişim Formu Linki

Arama Terimleri: swatch iletişim bilgileri, swatch çağrı merkezi, swatch şikayet hattı, swatch destek hattı, swatch iletişim numarası, swatch iletişim formu

Scroll to Top