TEB Arval Müşteri Hizmetleri

teb arval musteri hizmetleri

Müşterilerinin araç filo yönetimi maliyetlerini en uygun seviyelere düşürmek için avantajlı seçenekler sağlayan TEB Arval yol yardım ve kiralama gereksinimleri için müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına etkili çözüm önerileri sunmayı hedeflemiştir. TEB Arval şikayet veya önerilerinizi firmaya iletmeleri için müşterilerine alternatif birçok farklı iletişim kanalı sunmaktadır. Söz konusu iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak anında sorunlarınıza etkili çözüm önerileri almanız mümkündür. Müşteri hizmetleri veya online iletişim kanalları üzerinden yardım alarak TEB Arval tarafından sağlanan tüm hizmetlere ilişkin etkili çözüm önerileri elde etmeniz mümkündür.

TEB Arval Yardım Merkezi

TEB Arval müşteri destek hattı üzerinden hızlı iletişim kanallarını görüntüleyerek firma ile etkileşim sağlamanız mümkündür. Müşterilerine özel hizmetler sağlayan firma üzerinden araç filo yönetimlerinizin maliyetlerini en uygun seviyeye getirebilir veya yol yardımı ve danışmanlık hizmetleri ile alternatif kiralama ve hizmet seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Destek merkezi üzerinden sunulan tüm hizmet unsurları kısa süre içinde yardım almanız ve sorunlarınıza çözüm bulmanız için TEB Arval tarafından geliştirilmiştir.

TEB Arval Müşteri İletişim Formu

İletişim formu üzerinden müşterilerinin mesajlarına kısa süre içinde hızlı geri dönüş sağlayan TEB Arval, müşteri memnuniyeti açısından farklı iletişim kanalları üzerinden yardım sağlar. Ad – soyad, telefon numarası ve e – posta adresi alanlarının doldurulmasının ardından ‘’Gönder’’ seçeneği işaretlenerek kısa süre içinde firma yetkililerinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

TEB Arval İletişim E – Posta Adresi

tebarval@tebarval.com.tr e – posta adresi üzerinden firma ile resmi yazışmalarınızı yaparak e – mail üzerinden tüm sorunlarınız için hızlı çözüm önerileri almanız mümkündür. Araç kiralama ve diğer müşteri ilişkileri için e – posta adresini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra tedarikçi ilişkileri ve BABS Mutabakatı için: babs@tebarval.com.tr e – posta adresini kullanmanız gerekir. Bunun dışında firmanın diğer iletişim kanallarını kullanarak çok daha hızlı ve kaliteli hizmet almanız mümkündür.

TEB Arval Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Araç kiralama talepleri, araçlarla ilgili tüm konularda ve tedarikçi ilişkileri için üç farklı telefon numarası kullanmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firma ile iletişime geçmeden önce hangi hizmet türünde firma desteği alacağınızı belirlemeniz gerekir.

  • TEB Arval Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 27 24
  • TEB Arval Araç Kiralama Müşteri Hizmetleri: 0 212 337 55 00
  • TEB Arval Tedarikçi İlişkileri: 0 212 337 55 55

TEB Arval Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

TEB Arval ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı firmaya iletmek için TEB Arval çağrı merkezi 444 27 24 nolu telefon numarasını kullanmanız mümkündür. Araçlarla ilgili tüm konularda; kaza, bakım, onarım, lastik, yol yardımı vb. sorunlar için müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden doğrudan firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Araç kiralama ve diğer hizmetler için farklı iletişim numaraları üzerinden firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

TEB Arval Resmi Sosyal Medya Hesapları

TEB Arval sosyal medya hesapları üzerinden firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunlarınızı doğrudan iletebileceğiniz gibi güncel kampanya ve duyurulardan da haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya hesapları ile iletişime geçmeden önce firmanın resmi hesapları ile iletişime geçtiğinizden emin olun. TEB Arval kurumsal sosyal medya hesapları:

Scroll to Top