Ana sayfa Bankalar TEB Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TEB Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) online müşteri hizmetleri ve müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden müşterilerine destek sunmaktadır. Hemen hemen tüm sorunlarınız için banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan hızlı iletişim kanalları ile sorunlarınızı bankaya iletebilirsiniz. TEB çağrı merkezi üzerinden doğrudan müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek sorunlarınızı telefon aracılığıyla çözüme kavuşturabilirsiniz. Günümüzde sosyal medya ve internet kullanımının yaygınlaşmasının ardından birçok konu hakkında online platformlar üzerinden de sorunlarınız için hızlı yanıt alabilirsiniz.

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) Destek Merkezi

Türkiye Ekonomi Bankası ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunlar veya talepleriniz için birçok farklı iletişim adresini kullanmanız mümkündür. Destek merkezi üzerinden doğrudan iletişime geçerek istediğiniz konuda banka yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Üzerinden banka ile irtibat kurabileceğiniz tüm kanalları görüntüleyerek istediğiniz yoldan banka ile görüşebilirsiniz. Tüm sorunlarınız için Türkiye Ekonomi Bankası tarafından belirlenen iletişim adresleri ile çözüm elde etmeniz mümkündür.

TEB İletişim Formu

Türkiye Ekonomi Bankası hizmetlerine ilişkin şikayet, öneri ve teşekkürleriniz için online iletişim formunu kullanabilirsiniz. İtiraz, öneri, şikayet ve talep konu başlıklarından birini seçerek dilediğiniz konuda TEB resmi internet sitesi üzerinden bankaya geri bildirim gönderebilirsiniz.

Bağlantı adresi üzerinden istediğiniz zaman her konuda bankaya geri bildirim verebilir ve daha kaliteli hizmet alabilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sağlanan bu hizmet sayesinde kısa sürede banka ile iletişime geçmek mümkündür.

TEB İletişim E – Posta Adresi

Banka ile resmi yazışmalarınızı yapmak için kurumsal e – posta adresini kullanmanız mümkündür. Yasal açıdan her iki taraf içinde bağlayıcılığı bulunan yazışmalarda, resmi dilekçe kurallarına uymanız veya belge gönderimlerinizi yapmanız mümkündür.

Adresleri üzerinden Türkiye Ekonomi Bankası ile iletişime geçmeniz mümkündür.

TEB Şikâyet Hattı

Türkiye Ekonomi Bankası ürün ve hizmetleri veya şube/ATM sorunları için şikayetlerinizi online başvuru yöntemlerini kullanarak TBB Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Sayfası üzerinden şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Öte yandan TEB iletişim sayfasında yer alan tüm iletişim kanalları aynı zamanda şikayet hattı olarak kullanılabilir.

TEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye Ekonomi Bankası müşteri hizmetleri:

  • Çağrı Merkezi: 0850 200 0 666
  • TEB Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 635 35 35

Telefon numaraları üzerinden aranabilir. Banka tarafından belirlenen telefon numaralarını aramanızın ardından birçok farklı bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Türkiye Ekonomi Bankası çağrı merkezini 0850 200 0 666 telefon numarası üzerinden aradıktan sonra sırasıyla:

  • 3 – 1 – 1

Rakamları tuşlanarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilir. Çağrı merkezi üzerinde uzun süre beklemek zorunda kalmadan bu kısa yol yöntemini kullanarak doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

TEB Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya ve internet kullanımının yaygınlaşmasının ardından bankalar dahil olmak üzere birçok kurumsal firma tarafından sosyal medya üzerinden de destek sağlanmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından aktif olarak kullanılan resmi sosyal medya hesapları arasında:

Üzerinden bankaya her türlü geri bildirimi verebilir ve anında yanıt alabilirsiniz. Hemen hemen tüm bankacılık hizmetlerine ilişkin müşteri memnuniyetini sağlamak adına verilen hizmetler kapsamında sosyal medya hesaplarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası iletişim kanalları üzerinden birçok işlem gerçekleştirilebilir.

1 YORUM

  1. TEP bakasina ayit kirdi kartim var kerdi kartimda 100.00 tl oldugu halde kulanamiyorum lutfen yardimci olurmusunuz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here