Ana sayfa Bankalar TEB Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TEB Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Türkiye Ekonomi Bankası adı ile bilinen TEB 1927 yılından bu yana hizmet veren bir finans şirketidir. Finans alanında vermiş olduğu hizmetlerin içerisine ise her geçen gün bir yenisini eklemektedir. BNP Paribas ile dünyanın 74 ülkesinde ortaklık sağlayan TEB, en köklü bankalar arasında da varlığını korumaya devam etmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası, hem bireysel müşterilere hem de KOBİ’lere sunmuş olduğu hizmetler ile adından sıkça söz ettirmektedir.
Hangi Hizmetleri Veriyor?

TEB, yani Türkiye Ekonomi Bankası kredi kullandırmanın yanı sıra daha pek çok hizmet de sunmaktadır. Kredi kartı gibi ürünlerin yanı sıra vadeli ya da vadesiz mevduat hesapları, vadesiz hesaplar, döviz hesapları ya da para transferleri konusunda da oldukça önemli bankalar arasında yer alır.

Türkiye’nin pek çok noktasında ATM’si olan bu banka, aynı zamanda ortak ATM olarak da kullanılabilmektedir. Diğer bankalar ile ortaklığı bulunan bu banka, değişik hizmetleri ile doğru orantılı olarak varlığını da sürdürmektedir. TEB, kısa vadede Avrupa’nın en büyük bankalarından biri olmayı başarmıştır.

TEB Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0850 200 0 666 

Arama Terimleri: teb iletişim bilgileri, teb iletişim, teb çağrı merkezi, teb destek hattı, teb şikayet hattı, teb iletişim numarası, teb irtibat tel, teb müşteri temsilcisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here