Teknosacell Müşteri Hizmetleri

Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Teknosacell, Teknosa markasına aittir ve 2015 yılında GSM operatörü olarak hizmet vermeye başlamıştır. Uygun fiyatlı tarifeleri ve Teknosa avantajlarıyla kısa sürede abone sayısını arttıran Teknosacell, faturalı ve faturasız fırsatlar sunmaktadır. Siz de Teknosacell abonesi olmak istiyorsanız veya aboneliğinizle ilgili sorularınız varsa Teknosacell müşteri hizmetleri 0850 222 5599 numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Abonelik, fatura ödeme, TL yükleme, taahhüt sorgulama, şebeke sorunları vb. birçok konuda Teknosacell çağrı merkezi numarası hizmet vermektedir. Bu yazımızda Teknosacell müşteri hizmetleri bilgilerini paylaşıyoruz, eğer Teknosa iletişim bilgilerini merak ediyorsanız Teknosa Müşteri Hizmetleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Teknosacell abonelikleri Teknosa mağazalarından yapılıyor. Faturasız hat için T.C. kimlik kartı yeterli olurken faturalı hatlar için T.C. kimlik kartına ek olarak adınıza kayıtlı fatura belgesini de göstermeniz gerekiyor. İçeriğimizde Teknosacell çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanallarını inceleyebilir veya şirket hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Teknosacell Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 222 5599
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriTeknosacell çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
En İyi Arama Saati09:15 – 10:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Teknosacell İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 222 5599
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresibilgilendirme@teknosa.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Whatsapp Numarası0850 222 55 99
Yardım SayfasıTeknosacell yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Borç SorgulamaTeknosacell borç sorgulaması yapmak için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiCarrefoursa Plaza Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:67 Blok B 34846 Maltepe İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0216) 468 36 36
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube

Teknosacell Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Teknosacell hakkında en çok merak edilen soruları sizin için yanıtladık! Aşağıdaki soru cevapları inceleyerek Teknosacell ile ilgili merak ettiğiniz konuları öğrenebilirsiniz. Yorumlarda Teknosacell hakkında görüş ve önerilerinizi paylaşabilir veya cevabını bulamadığınız soruları yazabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede dönüş yapacağız!

Teknosacell Kimin?

teknosacelllogoTeknosacell, Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. çatısındaki, TeknoSA şirketine aittir. 2015 yılında hizmet vermeye başlayan Teknosacell, özellikle Teknosa’da kullanılmak üzere verilen hediye/çeklerle abone sayısını arttırmayı başardı. Eski adı Teknosa Mobil’dir.

Teknosacell Kimin Altyapısını Kullanıyor?

Teknosacell, Turk Telekom altyapısını kullanıyor. Aynı zamanda mobil uygulama ve sesli mesaj gibi hizmetler de Turk Telekom’un altyapısı ile müşterilere sunuluyor.

Teknosacell Aboneliği Nasıl Yapılır?

teknosacellTeknosacell abonesi olmak istiyorsanız size en yakın Teknosa şubesine başvurabilirsiniz. Faturalı hatlar için kimlik kartı ve adınıza kayıtlı fatura; faturasız hatlar için ise sadece kimlik kartınız yeterli oluyor. Size en yakın Teknosa şubesini bulmak için tıklayın.

Teknosacell Tarife Fiyatları Nedir?

teknosacellfiyat

Teknosacell tarife fiyatları, faturalı ve faturasız hat tercihine göre değişiyor. Faturalı hatlarda en düşük 37 TL iken en yüksek fiyat 200 TL olarak belirlenmiş. Faturasız hatlarda ise 23 TL ve 35 TL aralığında fiyatlandırmaları bulunuyor.

Teknosacell Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

 • Teknosacell bakiye sorgulama servisi 9333 numarasını arayarak,
 • *124#’yi tuşlayarak
 • SES, INTERNET veya SMS yazıp
 • 5599‘a göndererek
  bakiye sorgulaması gerçekleştirebilirsiniz.
  Aynı zamanda Teknosacell çağrı merkezi ve Teknosa şubelerinden de bakiye öğrenilebiliyor.

Teknosacell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

teknosacellTeknosacell TL yükleme için, online Teknosacell internet sitesini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kullandığınız bankanın mobil uygulamasından veya Teknosacell iletişim numarasından TL yükleme yapılabiliyor. Online yüklemek yapmak için tıklayınız.

Teknosacell Faturası Nasıl Ödenir?

Faturalarınızı ödemek için:

 • ATM, banka şubesi veya mobil bankacılık,
 • PTT şubeleri,
 • Teknosa mağazaları
 • Teknosacell müşteri hizmetleri numarası
 • Teknosacell mobil uygulaması

gibi alternatiflerden herhangi birini kullanabilirsiniz.

Teknosacell Yeni Hat Ne Kadar?

teknosacelyenihatTeknosacell’den yeni hat almak isterseniz 125 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Ancak mağazadan yapılan indirim, paket ve tarife tanımlaması gibi avantajlar sayesinde çok uygun fiyatlarla Teknosacell abonesi olunabiliyor. Ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayınız.

Teknosacell Paketi Nasıl İptal Edilir?

Teknosacell’den yanlış paket aldıysanız veya paketi kullanmak istemiyorsanız:

 • 5599‘a IPTAL yazıp gönderebilir,
 • Teknosacell çağrı merkezi numarasını arayabilir,
 • Teknosa mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Teknosacell Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

teknosacell1Farklı operatörlerden numaranızı taşıdıysanız veya yeni bir Teknosacell hattı satın aldıysanız yaklaşık 150 TL tutarında hediye çeki verilecektir. Bu hediye çekini, kullanım süresi bitmeden Teknosacell mağazalarında kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

Teknosacell Aboneliği Nasıl Kapattırılır?

Teknosacell aboneliğinizi Teknosa mağazaları aracılığıyla kapattırabilirsiniz. Ancak taahhüt süreniz henüz bitmemiş ise cayma bedeli olarak sizden belirli bir oranda ceza ödemenizi isterler. Taahhüt süreniz bittiyse en yakın Teknosa mağazasına giderek aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Scroll to Top