Telekurye Müşteri Hizmetleri

telekurye musteri hizmetleri

Telekurye Dağıtım A.Ş. 1994 yılında kurulduktan sonra hızlı bir şekilde Türkiye çapındaki faaliyetlerine başlamıştır. Toplu dağıtım sektörünün önde gelen markalarından biri olma hedefiyle yola çıkan Telekurye firması, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Kurulduğu günden beri kaliteli ve güvenilir hizmetleri sayesinde hızla büyümeye devam eden Telekurye, ülke çapında 128 acente, 144 mobil şube ve 110 dağıtıcı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Aylık 3.5 milyon adede yakın dağıtım sayı ile sektör lideri konumunda olan Telekurye dağıtım firması aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla da beğeni toplamaktadır. Siz de bu firmadan almış olduğunuz hizmetle ilgili olarak şirket yetkililerine bildirimde bulunmak istediğinizde veya dağıtımda olan ürünlerinizin takibini yapmak istediğinizde Telekurye müşteri hizmetleri birimine telefon ya da diğer iletişim kanallarını kullanarak hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Telekurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ulaştırma Bakanlığı’nın sadece kurumsal firmalara vermiş olduğu, Türkiye genelinde dağıtım yapabilme lisansı olan M2 yetki belgesi ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu yetki belgelerine sahip olan Telekurye dağıtım firması, her geçen gün büyümeye ve yeni müşteriler kazanmaya devam etmektedir. Kurumsal yapısı, eğitimli personeli ve akıcı iş prensipleri sayesinde sektörünün öncü markalarından biri olan Telekurye firmasından almış olduğunuz hizmetle ilgili, istek, öneri, şikayet, teşekkür gibi konularda bildirim yapabilmek için Telekurye müşteri hizmetleri telefon ve faks numaralarını kullanabilirsiniz. Hafta içi her gün mesai saatleri içinde ulaşabileceğiniz Telekurye çağrı merkezi numarası dışında 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren Telekurye müşteri hizmetleri numarasını da gönül rahatlığı ile kullanıp firmanın güler yüzlü hizmet sunan müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz:

  • Telekurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 295 66 66
  • Telekurye Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 212 295 30 60
  • Telekurye Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 212 321 06 00

Telekurye Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresleri

Telekurye dağıtım A.Ş. firmasında bulunan ürün ya da gönderilerinizin takibini yapabilmek için sadece telefon ve faks iletişim araçlarını kullanmanıza gerek yoktur. Kurumsal gönderi dağıtım hizmetlerinde büyük bir titizlilikle görev yapan Telekurye firmasının çalışanları, aynı zamanda müşteri hizmetleri konusunda da güler yüzlü ve anlayışlı bir tavır takınmaktadır. Alanında uzman kişilerden oluşan Telekurye müşteri temsilcilerine e-posta yoluyla internet üzerinden ulaşmak isteyen müşteriler için hizmete sunulan Telekurye müşteri hizmetleri iletişim e-posta adresleri şu şekilde sıralanmaktadır:

Telekurye Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye dağıtım sektöründe 1994 yılında kurulduktan sonra müşteri memnuniyeti odaklı kurumsal ürün gönderimi ve toplu dağıtım hizmetlerini yerine getiren Telekurye firmasının resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel hizmetler ve hizmet koşullarıyla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top