Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri

tepe guvenlik cagri merkezi

Türkiye’nin en saygın ve büyük 50 şirketler topluluğu içinde yer alan Bilkent Holding kuruluşu olan Tepe Güvenlik, ilk olarak 1992 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Şirketlerin elektronik güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ürettiği çözümler ile faaliyetlerini sürdürmeye başlayan Tepe Güvenlik şirketi, alarm sistemler ve alarm izleme merkezi olarak Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Faaliyetlerine başladığı dönemde 7 yıl gibi kısa bir sürede müşteri sayısını 70 binin üzerine çıkarma başarısı gösteren firma, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini satış sonrası destek birimiyle de ortaya koymaktadır. Tepe Güvenlik müşteri hizmetleri biriminde, sektörün içinden yetişen deneyimli ve güler yüzlü hizmet sunan personel görev yapmaktadır. Ev ve işyerlerinden büyük kurumlara kadar geniş bir perspektifte güvenlik sistemleri sunan Tepe Güvenlik firmasının tecrübeli müşteri temsilcileriyle iletişime geçebileceğiniz pek çok adres bulunmaktadır.

Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Tepe Güvenlik müşteri temsilcisi ekibiyle iletişime geçmek için müşteri hizmetleri telefon numarasını ve Whatsapp destek hattını kullanabilirsiniz. Tepe Güvenlik firmasından satın almış olduğunuz hizmetlerle ilgili olarak herhangi bir konuda memnuniyetsizlik yaşamanız halinde, içinde bulunduğunuz problemin çözüme kavuşturulması için Tepe Güvenlik müşteri temsilcilerine şikayet talebinde bulunabilir ve anında yanıt alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Tepe Güvenlik şirketinin 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerine ulaşmak için şu iletişim kanallarını kullanabilirsiniz:

  • Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 83 73 – 444 99 73
  • Tepe Güvenlik Çağrı Merkezi Telefon Numarası: +90 312 248 80 00
  • Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 312 248 80 49
  • Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri Whatsapp Destek Telefon Numarası: 0 532 289 83 73

Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Satış sonrası destek ve müşteri hizmetleri konusunda kurumsal kalitesine yakışır bir şekilde hizmet veren Tepe Güvenlik müşteri temsilcilerine internet üzerinden ulaşmak da mümkündür. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş Tepe Güvenlik müşteri hizmetleri ekibine iletmek istediğiniz mesajınızı, ad-soyad, cep tel no ve mail adresi gibi kişisel bilgilerinizle yazdıktan sonra doldurduğunuz iletişim formunu Tepe Güvenlik müşteri temsilcisi ekibine iletebilirsiniz. Tepe Güvenlik firmasının ürün ve hizmetleriyle ilgili olarak dilek, öneri, şikayet, teşekkür gibi pek çok konuda profesyonel destek alabilirsiniz:

Tepe Güvenlik Resmi Mobil Uygulamaları

Müşterileriyle sağlıklı ve güven odaklı iletişim kuran Tepe Güvenlik firmasının hizmetleriyle ilgili olarak deneyimli müşteri temsilcilerine ulaşabileceğiniz platformlar arasında mobil hizmetler de yer almaktadır. Tepe Güvenlik firmasının resmi mobil uygulamalarını hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek iletişim kanallarını kullanabilirsiniz:

Tepe Güvenlik Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı da etkin bir şekilde kullanan Tepe Güvenlik firması, bu sayede geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak, memnuniyet odaklı hizmetlerine sosyal ağlar üzerinden de devam etmektedir. Firmanın en güncel ve yenilikçi kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilmek için takip etmeniz gereken Tepe Güvenlik firmasının resmi sosyal medya hesapları şu şekilde sırlanmaktadır:

Scroll to Top