Termikel Müşteri Hizmetleri

Termikel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elektrikli ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklerin markası olan Termikel firması, günümüzde sadece Türkiye’de değil dünyanın 60’a yakın ülkesindeki evlere ulaşmaya devam etmektedir. Sektöre yön veren başarılı çalışmalarıyla dikkat eden Termikel markasının fırın ve ocak konusunda edindiği tecrübeler sektörde pek çok üreticinin örnek aldığı modellerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Termikel firması, Ar-Ge çalışmaları ve tasarım alanında da yatırımlarına devam etmektedir. Termikel müşteri hizmetleri üzerinden kaliteli bir satış sonrası hizmet veren firma, bu sayede dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine memnuniyet sağlamaktadır. Termikel beyaz eşya şirketi, samimi ve çözüm odaklı satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir. Siz de Termikel firmasından satın almış olduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgili müşteri temsilcilerine en hızlı yollardan bağlanıp sorunlarınızın çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Termikel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye genelinde haftanın 6 günü boyunca 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet veren Termikel müşteri hizmetleri, memnuniyet odaklı satış sonrası çalışmalarına devam etmektedir. Geliştirmiş oldukları yazılım sayesinde hayatı kolaylaştıran ve hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayan Termikel firması böylelikle sektörün önde gelen firmalarının başında yer almayı başarmaktadır. Termikel markalı üründe fabrika imalatından kaynaklandığını düşündüğünüz bir kusur veya hata fark etmeniz halinde hemen Termikel müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak yetkililerden sorununuza çözüm bulmalarını isteyebilirsiniz. Termikel markalı ürünlerin iadesi ve değişimi konusunda da Termikel müşteri temsilcisi ekibine talepte bulunabilirsiniz:

  • Termikel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 493

Termikel Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Müşterilerine teknolojinin imkan sağladığı tüm kanallardan başarılı ve efektif bir şekilde iletişim kurmayı başaran Termikel markası bu sayede müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sermektedir. Termikel müşteri danışma hattı tam 250 kişilik yetkilili profesyonel servisi, sosyal medya ve web site üzerinden müşterilerle iletişim kurulabilmektedir. Termikel firmasının mağazalarından ya da internet sitesi üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili olarak herhangi bir konuda memnuniyetsizlik yaşamanız halinde Termikel müşteri hizmetleri ekibine internet üzerinden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Memnuniyetsizliğinizin giderilmesi için Termikel firmasının iletişim e-posta adresine mesaj gönderebilirsiniz:

Termikel Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Kaliteli ve güvenilir satış sonrası hizmet sunan Termikel firmasının müşteri memnuniyetine büyük önem verdiği bilinmektedir. En sevilen beyaz eşya üreticisi markalardan biri olan ve Arge çalışmalarıyla yoluna hızla devam eden Termikel markasının ürünleri veya hizmetlerle alakalı her türlü konudaki görüşlerinizi, güler yüzlü hizmet sunan deneyimli müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. İstek, öneri, şikayet, teşekkür ve bilgi alma konularında Termikel müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak yetkililere iletmek istediğiniz mesajınızı yazıp gönderebilirsiniz. Mesajınızı incelemeye alan Termikel müşteri temsilcisi, iletişim bilgilerinizi kullanarak en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır:

Termikel Resmi Sosyal Medya Hesapları

Termikel markalı ürün ya da hizmetler hakkında görüşlerinizi Termikel resmi internet sitesi üzerinde yer alan Jivochat alt yapılı canlı destek sağlayıcısı üzerinden mesaj göndererek de müşteri temsilcilerine ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medyayı da etkili bir şekilde kullanan yerli beyaz eşya şirketlerinden olan Termikel firmasının aşağıdaki resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek ürün, hizmet ve fiyatlar konusunda detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top