Terra Pizza Müşteri Hizmetleri

terra pizza numarasi

Terra Pizza müşterileri kurumsal iletişim kanalları ve müşteri hizmetleri desteği ile kısa sürede ürün ve hizmetler için hızlı çözüm önerileri alabilirler. Canlı destek hatlarının yanı sıra online iletişim kanallarını da kullanarak en kısa sürede karşılaştığınız tüm sorunlar için etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Terra Pizza iletişim sayfası üzerinde yer alan güncel kurumsal iletişim kanallarını kullanarak, online veya doğrudan iletişim adımlarını takip etmeniz halinde etkili bir çözüm sunulur. Sipariş durumu, ürün ve hizmet sorunları, ödeme ve iptal seçenekleri vb. tüm konularda firmanın iletişim kanallarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Terra Pizza Müşteri İletişim Merkezi

Terra Pizza iletişim merkezi üzerinden doğrudan iletişim kanallarına erişim sağlayarak kısa sürede hizmet sorunlarının çözümü için kurumsal destek alınabilir. Görüş, öneri veya şikayet bildirimleri için online iletişim kanalları veya çağrı merkezi üzerinden işlem yapılabilir. Alternatif iletişim kanalları üzerinden müşterilerine kaliteli ve hızlı bir destek hizmeti sunan firma, olası tüm ürün ve hizmet sorunlarının etkili bir şekilde çözümü için hizmet sunar.

Terra Pizza İletişim Formu

Terra Pizza müşteri ve ortaklık işlemleri için online iletişim formları üzerinden hizmet sağlar. Hijyen, teslimat, sipariş durumu, iptal – iade ve ödeme başta olmak üzere firmanın müşterileri için sunduğu her bir ürün ve hizmet için söz konusu online iletişim formalarını kullanarak kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Öte yandan firma ile ortaklık, franchise, iş başvurusu gibi işlemler için online ön başvuru formunu doldurarak da kısa sürede etkili bir yanıt alabilirsiniz.

Terra Pizza E – Mail Adresi

info@terrapizza.com.tr e – posta iletişim adresi ile resmi yazışmalarınızı yaparak online yöntemler ile kısa sürede yanıt alabilirsiniz. E – posta adresi üzerinden yazışma başlatmadan önce sorunun çözümünün diğer online ve doğrudan hızlı çözüm kanalları üzerinden çözülüp çözülmeyeceğini kontrol etmeniz önerilir. Öte yandan işlem yapmadan önce genel iletişim kanalları yerine hizmet aldığınız bayi ile görüşmek size vakit kazandıracaktır.

Terra Pizza Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarası ile görüşme sağlayarak canlı destek alabilir ve sorunlarınızı doğrudan müşteri temsilcisi ile paylaşabilirsiniz.

  • Terra Pizza Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 44 44 500
  • Terra Pizza Genel Müdürlük İletişim Numarası: +90 216 472 26 26
  • Terra Pizza Fabrika İletişim Numarası: +90 232 853 70 70

Terra Pizza Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

44 44 500 çağrı merkezi ve sipariş hattı üzerinden en kısa sürede firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Sipariş durumu, sipariş verme/iptal işlemleri ve diğer tüm ürün ve hizmet sorunları için mutlaka müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden işlem yapmanız önerilmektedir. Çağrı merkezi veya diğer iletişim kanalları ile işlem yapmadan önce hizmet aldığınız bayi ve yerel firma ile görüşme sağlamak veya online iletişim kanallarını öncelikli olarak tercih etmek çok daha kısa sürede sorunların çözümünü sağlar.

Terra Pizza Resmi Sosyal Medya Hesapları

Güncel kampanya ve duyuruları takip etmek, ürün ve hizmet sorunlarına ilişkin hızlı iletişim kurmak için Terra Pizza sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Firmanın mevcut iletişim adreslerini kullanmadan önce sosyal medya hesapları ile iletişime geçerek kısa sürede etkili bir görüşme sağlayabilirsiniz. Terra Pizza kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top