TLC İletişim

tlc cagri merkezi

Yeni nesil televizyon yayıncılığının en önemli tv kanalları arasında gösterilen TLC, yayın akışında yer alan birbirinden ilginç yarışma ve realty showlarla her geçen gün daha fazla izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Türkiye’de son yıllarda yabancı ülkelerde de yayınlanan belgesel ve özel programlarıyla adından sık sık söz ettirmeyi başaran TLC televizyon kanalı, izleyicileriyle yakından iletişim kuran bir kurumsal hizmet anlayışına sahiptir. Bu nedenle TLC müşteri hizmetleri ekibi de gerek internet üzerinden gerekse de telefon aracılığıyla izleyicilerle 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak iletişim kurabilmektedir.

TLC Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Son yıllarda en çok ilgi çeken televizyon şovlarının bir numaralı adresi olan TLC kanalı, izleyicilerinin talep ve önerilerine de her zaman açık bir kurumsal yapıya sahiptir. Market Oyunları, Göl Evleri, Ağır Yaşamlar, Acemi Ustalar, Bebek Geldi İşler Değişti gibi ülkemizde de yoğun ilgi gören televizyon dizi ve programlarına sahip olan TLC kanılının çağrı merkezi numarası üzerinden izleyici temsilcileriyle görüşebilirsiniz:

  • TLC Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 212 366 20 00

TLC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yeni nesil yayıncılık anlayışıyla tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de geniş bir izleyici kitlesine sahip olan TLC kanalının her yaştan izleyici kitlesi olduğu bilinmektedir. TLC müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman bağlanarak programların yayın akışı, kalitesi ve içeriği hakkında müşteri temsilcilerine görüş ve önerilerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz:

  • TLC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 366 20 49

TLC Müşteri Hizmetleri Faks Numarası

TLC televizyon kanalının izleyici temsilcisine çeşitli sebeplerle ilgili olarak faks göndermek istediğinizde de hafta içi her gün 09:00 ile 18:00 saatleri arasında müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. TLC müşteri ve izleyici temsilcisi faks numarası şu şekilde duyurulmuştur:

  • TLC Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 212 366 20 00

TLC Programlarına Başvuru Adresi

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran dizi serileri ve programları bulunan TLC kanalının, Türkiye’de gerçekleştirdiği çekimlere ve programlara katılabilmek için online başvuru adresini kullanmanız yeterli olacaktır. Bu sayede en kısa sürede TLC izleyici temsilcileri ve program yapımcıları tarafından mailinize geri dönüş sağlanmaktadır.

TLC İzleyici Şikayet Hattı

TLC televizyon kanalının onlarca farklı tv yayını ve dizisi arasında uygunsuz içeriğe sahip olduğunu düşündüğünüz veya memnuniyetsizlik duyduğunuz konular hakkında TLC izleyici şikayet hattını dilediğiniz zaman arayabilirsiniz:

  • TLC İzleyici Şikayet Hattı 0 212 366 20 49

TLC Resmi Sosyal Medya Hesapları

Türkiye’de yeni nesil yayıncılığın en önemli liderleri arasında gösterilen TLC televizyon kanalı, aynı zamanda sosyal medya platformlarını da çok etkili biçimde kullanmaya devam etmektedir. Her geçen gün izleyici kitlesini biraz daha geliştiren TLC’nin yenilikçi ve çok dikkat çekici yayın akışı hakkında her an gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız, TLC resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda TLC soysal medya hesapları üzerinden yeni yayınlanacak programlar hakkında görüş ve önerilerinizi de iletme imkanına sahip olabilirsiniz:

Scroll to Top