Ana sayfa Devlet Kurumları TOKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TOKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0

Toplu Konut İdaresi yani TOKİ gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan devlet kurumlarının müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Toplu Konut İdaresi yani TOKİ müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Toplu Konut İdaresi yani TOKİ müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Toplu Konut İdaresi yani TOKİ müşterileri veya müşterisi olmak isteyen olarak yoksul konut çekilişlerine katılma başvurunuzu bildirebilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Toplu Konut İdaresi yani TOKİ müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Toplu Konut İdaresi yani TOKİ gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

TOKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0(312) 565 20 00

TOKİ Çağrı Merkezi İletişim Faks Numarası:
0(312) 266 77 48

Arama Terimleri: toki çağrı merkezi, toki telefon numarası, toki faks numarası, toki müşteri hizmetleri, toki irtibat tel, toki şikayetvar, toki şikayet hattı, toki iletişim, toki irtibat numarası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here