Torku Müşteri Hizmetleri

Torku Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin önde gelen gıda firmalarından Torku, müşteri memnuniyetini sağlamak için kurumsal iletişim kanalları üzerinden aktif olarak müşteri desteği sağlamaktadır. Güncel iletişim kanallarını kullanarak firma ile görüşme sağlayabilir ve sorunlarınızı en kısa sürede ileterek etkili çözüm önerileri alabilirsiniz. Ürün veya hizmetlere yönelik her konuda talep, şikayet ve önerilerinizi firmaya iletmek için birbirinden farklı iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. Torku iletişim kanallarını üzerinden en kısa sürede yanıt alabileceğiniz yöntemleri kullanarak her konuda kurumsal destek sağlamanız mümkündür.

Torku Yardım Merkezi

Torku yardım ve iletişim merkezi üzerinde yer alan SSS bölümü ile her konuda sorularınız hakkında hızlı yanıt alabilirsiniz. Yardım merkezi üzerinde olası sorunlarını hakkında yer alan konularda hızlı yanıt sistemini kullanarak destek almanız mümkündür. Öte yandan güncel diğer iletişim kanalları üzerinden de olası sorunlarınız ve talepleriniz için bildirim verebilir ve hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz.

Torku İletişim Formları

Müşteri iletişim formu üzerinden veya bayi başvuru formunu kullanarak Torku hakkında mesajınızı ve taleplerinizi online iletişim formları üzerinden hızlı bir şekilde iletmeniz mümkündür. Tercih edeceğiniz iletişim ve başvuru formuna göre, form üzerinde yer alan tüm alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak mesajınızı firmaya iletmeniz mümkündür.

Torku İletişim E – Posta Adresi

torku@torku.com.tr e – posta adresini kullanarak Torku ürünleri veya hizmetleri hakkında her konuda firma ile resmi yazışmalarınızı yapmanız mümkündür. Öte yandan kurumsal iletişim e – posta adreslerini kullanarak üretici ve genel dağıtım firmaları ile görüşmeniz de mümkündür.

Torku Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Torku iletişim merkezini arayarak ürün ve hizmetlere ilişkin her konuda firma temsilcileri ile görüşme sağlamanız mümkündür. Doğrudan çağrı merkezi telefon numarasını arayarak bildirimde bulunabileceğiniz gibi perakende satış ve üretim merkezi iletişim numaralarını da kullanarak hizmet almanız mümkündür. Güncel çağrı merkezi telefon numarasını arayarak diğer iletişim kanallarına nazaran çok daha kısa sürede yanıt almanız mümkündür. Günün her saatinde çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak yardım almanız mümkündür.

  • Torku Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 75 50

Torku Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Torku çağrı merkezi telefon numarasını arayarak 7/24 iletişim desteği almanı mümkündür. Müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan direkt müşteri temsilcisine bağlanmanız; soru, talep ve önerilerinizi en kısa yoldan firma temsilcisine iletmeniz mümkündür. İş ortaklıkları ve bayilik gibi konularda görüşme yapmak için ise firmanın kurumsal iletişim numaralarını kullanarak talep oluşturmanız gerekir.

Torku Şikayet Hattı

Her türlü şikayet, talep ve öneri bildirimleriniz için Torku tarafından farklı iletişim kanallarıyla müşteri hizmetleri desteği sunulmaktadır. Bu sayede en kısa süre içinde firma ile görüşmelerinizi yaparak şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Online veya doğrudan iletişim araçlarını kullanarak firmaya şikayet bildirimi verebilirsiniz. Şikayetleriniz için en etkili iletişim kanalı ise çağrı merkezi telefon numarasını aramak olacaktır.

  • Torku Şikayet Hattı: 444 75 50

Torku Sosyal Medya Hesapları

Torku’nun sosyal medya hesapları üzerinden yeni ürünler ve hizmetlere ilişkin duyurular, kampanyalar ve firmanın diğer tüm konularda hizmet detaylarını takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını ayrıca dijital iletişim aracı kullanarak tüm sorularınızı ve görüşlerinizi ileterek geri bildirim vermeniz mümkündür. Torku resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top