Toyota Müşteri Hizmetleri

Toyota Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dünyanın en büyük 5 otomotiv şirketinden biri olan Toyota, 1937 yılından beri hizmet veriyor. Finansal hizmet, robotik, biyoteknoloji ve otomotiv alanlarında sektörün öncüleri arasında yer alır. 1990 yılından beri de Türkiye pazarında önemli bir yere sahiptir. Toyota arabaları, dayanıklılık konusunda rakiplerini büyük ölçüde elemiştir. Aynı zamanda Toyota Corolla, dünyanın en çok tercih edilen otomobili olmuştur. Corolla, dünya genelinde yaklaşık 1,5 milyon satmıştır. Dünyanın her ülkesinde hizmet veren Toyota, milyar dolarlık satış hacmiyle en iyiler arasında yer alır.

Toyota çağrı merkezi 0212 354 0 354 numarasıyla iletişime geçerek bayi bilgisi, staj, sorgulama, araç bilgisi vb. konularda detayları öğrenebilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Toyota iletişim kanalları ve alternatifleri yer alıyor. Ayrıca Toyota ile ilgili en çok merak edilen soruları da içeriğimizde inceleyebilirsiniz.

Toyota Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0212 354 0 354
Çalışma SaatleriToyota çağrı merkezi haftanın her günü aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Toyota İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0212 354 0 354
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiiletisim@toyotatr.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Engelsiz İletişim HattıForm için tıklayın.
Fiyat ListesiToyota araç modelleri fiyat listesini incelemek için tıklayın.
Faks+90 264 295 1 295
Genel Müdürlük AdresiToyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. Toyota Caddesi No:2 54580 Arifiye Sakarya/Türkiye
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 264 295 0 295
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Toyota Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Toyota ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Toyota ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşabilir veya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sorularınızı en kısa sürede cevaplandıracağız!

Toyota Kimin?

Japon merkezli Toyota, 1937 yılında Kiichiro Toyoda tarafından kurulmuştur. Günümüzde dünyanın en büyük ikinci otomotiv şirketidir. Ayrıca 2014, 2016 vb. yıllarda da dünyanın en büyük otomotiv şirketi olmuştur.

Toyota’nın Türkiye Distribütörü Kim?

toyoa

Toyota, ilk defa 1990 yılında Sabancı Holding ile işbirliği yaparak Türkiye pazarına girmiştir. Bu ortaklık 2012 yılına kadar devam etti. 2012 yılındaysa Suudi Arabistan merkezli ALJ Group, Sabancı Holding’ten Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

Toyota Fiyatları Ne Kadar?

Toyota araç fiyatları model, aksesuar vb. faktörlere göre farklılık gösteriyor. 220 bin TL’den başlayan araç fiyatlar 2 milyon TL’ye kadar yükselmektedir. Toyota araç fiyatlarını incelemek için buraya tıklayın. 

Toyota Corolla Sıfırı Ne Kadar?

toyotacorollo

Toyota’nın en çok tutulan ve sevilen modeli olan Corolla, milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. Toyota Corolla sedan araç fiyatı 220.000 – 400.000 TL arasında değişirken hatchback modelleri 259.000 – 460.000 TL arasında fiyatlandırılıyor. Ayrıntılı bilgi için Toyota iletişim merkezi 0212 354 0 354 ile görüşebilirsiniz.

Toyota Nerede Üretiliyor?

toyota2

Dünya genelinde hizmet veren Toyota, onlarca farklı üretim tesisiyle otomotiv üretmektedir. Toyota fabrikaları Japonya, Türkiye, ABD, Kanada, Fransa, Venezuela, Kazakistan, İngiltere, Çin, Rusya, Hindistan, Mısır vb. farklı ülkelerde bulunuyor. 50’yi aşkın Toyota fabrikası var.

Toyota Türkiye’de Hangi Arabayı Üretiyor?

Toyota Türkiye’nin fabrikası Sakarya’da bulunuyor. Sakarya Toyota’daysa Corolla Sedan ve C-HR modelleri üretilmektedir. Toyota Türkiye sitesini ziyaret etmek için tıklayın. 

Toyota En Çok Tutulan Araç Modelleri Nelerdir?

toyota

Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Toyota, farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap eden arabalarıyla biliniyor. Toyota’nın en çok tutulan araç modelleri şöyle:

  • Corolla
  • Yaris
  • C-HR
  • Land Cruiser Prado

Toyota En Yakın Bayi Nerede?

Türkiye’nin pek çok noktasında Toyota bayisine rastlamak mümkün. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Adana, Kocaeli, Çorum, Erzurum, Manisa, Aksaray vb. birçok şehirde Toyota bayisi var. Size en yakın Toyota bayisini bulmak için buraya tıklayın. 

Scroll to Top