Tozlu Müşteri Hizmetleri

Tozlu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından biri olmayı başaran Tozlu, kurumsal müşteri hizmetleri desteği ile de ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda destek sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sayesinde tüm konularda firma ile iletişim geçerek online alışverişlerinize ilişkin konularda yardım alabilirisiniz. Online ve çağrı merkezi ile doğrudan iletişim kanalları sayesinde alternatif tüm iletişim araçlarını kullanarak firma ile hızlı görüşme sağlayabilir ve sorunlarınıza etkili çözümler alabilirsiniz. Tozlu iletişim adresleri üzerinden ürün ve hizmet detaylarına ilişkin konularda kurumsal destek ve hızlı dönüşler almanız mümkündür.

Tozlu Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

Müşteri hizmetleri destek merkezi ile müşterilerinin ürün ve hizmet alımlarına ilişkin veya işbirlikleri ile ilgili olarak her konuda taleplerinizi iletmeniz mümkündür. Çağrı merkezi, WhatsApp iletişim hattı, e – posta ve diğer online iletişim kanalları ile kurumsal destek sağlayan firma avantajlı ürünleriyle de dikkat çeker. Günün her saatine firma temsilcileri ile görüşme sağlayarak geri bildirimlerinizi en etkili biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Tozlu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tozlu firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda kurumsal iletişim desteği almak için kullanabileceğiniz pek çok alternatif iletişim kanalı bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak amacıyla alternatif iletişim kanalları üzerinden destek sunan firma çağrı merkezi ve WhatsApp iletişim kanalları ile hizmet sunar. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firma temsilcisi ile hızlıca görüşme sağlayabilir ve yardım alabilirsiniz.

  • Tozlu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 766 55 55
  • Tozlu Telefonla Sipariş Hattı: 0 532 595 22 75
  • Tozlu WhatsApp İle İletişim Hattı: 0 537 447 56 66
  • Tozlu Faks Numarası: 0 362 266 95 59

Tozlu İletişim Formu

Tozlu erkek ve kadın giyim ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda şikayet ve taleplerinizi iletmek için iletişim formu üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Günün her saatinde alternatif iletişim kanallarını kullanarak firma ile görüşme sağlayabilir veya online iletişim formu ile sorunlarınızı hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Tozlu İletişim E – Posta Adresi

Elektronik posta adresi üzerinden firma ile resmi yazışma başlatmak isteyenler için iletişim türüne göre farklı e – posta adresleri belirlenmiştir. Satın alma, muhasebe, insan kaynakları ve dijital pazarlama işlerine ilişkin her konuda e – posta ilet iletişim kurmanız mümkündür.

Tozlu Şikayet Hattı

Ürün ve hizmetlerine ilişkin firmaya geri bildirimde bulunmak ve şikayetlerinizi en kısa sürede iletmek için aktif tüm iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri desteği sayesinde kısa sürede sonuç alabileceğiniz iletişim kanalları şikayet bildirimleriniz rahatlıkla kullanılabilir. Ancak firma ile en kısa sürede görüşmek ve şikayetlerinizi iletmek için müşteri hizmetleri numarasını kullanmanız en hızlı iletişim yönetimi sunacaktır.

  • Tozlu Şikayet Hattı: 0 850 766 55 55

Tozlu Sipariş Takip

Online alışverişlerinizde sipariş/kargo takip adresini kullanarak gönderi durumu hakkında en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tozlu.Com Sosyal Medya Hesapları

Tozlu’nun resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel ürün ve hizmetlerine ilişkin duyurulardan ve kampanyalardan haberdar olabilir veya geri bildirimlerinizi ileterek hızlı dönüşler alabilirsiniz. Her konuda sorunlarınızı veya taleplerinizi iletebileceğiniz sosyal medya araçları aktif olarak kullanılmaktadır. Tozlu sosyal medya hesapları:

Scroll to Top