Trendyol Express Müşteri Hizmetleri

trendyol express musteri hizmetleri

Trendyol’un müşterilerine hızlı gönderim hizmetleri sağladığı Express hizmeti aynı zamanda müşteri memnuniyeti için güncel iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlar. Müşterilerin firma üzerinden gerçekleştirecekleri hizmetlere ilişkin her konuda kesintisiz kurumsal çözüm önerileri alabileceğiniz iletişim kanalları arasında doğrudan ve online iletişim kanalları ile hizmet sunulur. Firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içine yaşadığınız tüm sorunların çözümü için profesyonel destek alabilirsiniz. Trendyol Express iletişim kanalları üzerinden kısa sürede kurumsal çözüm önerileri almanız mümkündür.

Eğer Trendyol iletişim kanallarını incelemek istiyorsanız Trendyol Müşteri Hizmetleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Trendyol Express İletişim Merkezi

Trendyol Express müşteri destek merkezi üzerinden firma ile görüşme sağlayarak en kısa sürede kurumsal çözüm önerileri almanız mümkünüdür. Günün her saatinde iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak sipariş durumu, ürün ve hizmet sorunları ile ödeme işlemlerine ilişkin her konuda destek alabilirsiniz. Güncel yardım merkezi ve SSS sayfalarını inceleyerek herhangi bir iletişim kanalını kullanmadan önce karşılaştığınız sorunların çözümü için etkili hızlı çözümlerin neler olduğunuz görebilirsiniz.

Trendyol Express Müşteri İletişim Formu

Trendyol Express ile iletişime geçerek online iletişim formu ile kısa sürede tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Trendyol üzerinden faaliyet gösteren firmaların ürünlerini satın aldıktan sonra ödeme, teslimat ve ürün/hizmet sorunlarına ilişkin tüm konularda etkili çözümler almanız için online iletişim formu üzerinde yer alan; ad – soyad, e –posta, teslimat numarası ve mesaj bölümlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayarak mesajınızı iletmeniz mümkündür.

Trendyol Express Sipariş Takip Hattı

Trendyol Express veya Trendyol siparişlerine ilişkin gönderi takibi yapmak isteyenler online takip sayfaları üzerinden güncel olarak işlem gerçekleştirebilirler. Sipariş işlemlerinin tamamlanmasının ardından günün her saatinde istediğiniz gibi sipariş takip adresi üzerinden sipariş durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Trendyol Express Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Express çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşecek online iletişim kanalarının yanı sıra doğrudan canlı destek iletişim hattını arayarak kurumsal destek alabilirsiniz. Günümüzde firmaların online iletişim hatları ve canlı destek uygulamaları sayesinde çağrı merkezi üzerinden iletişim yönünde azalma görülmüştür.

  • Trendyol Express Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 759 15 15

Trendyol Express Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Trendyol Express çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra hafta içi ve hafta sonu: 08.30 – 24.00 saatleri arasında aktif olarak müşteri temsilcisine bağlanılabilir. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra; ‘’4’’ – ‘’7’’ rakamları tuşlanarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanır.

Trendyol Express Şikayet Hattı

Trendyol Express ürün ve hizmetleri hakkında şikayet bildirimlerinizi doğrudan online iletişim kanalları üzerinden veya online iletişim kanalları aracılığıyla yapmanız mümkündür. Ürün ve hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız tüm sorunların çözümü için firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak işlem yapmanız mümkündür.

  • Trendyol Şikayet Hattı: 0850 759 15 15

Trendyol Express Sosyal Medya Hesapları

Tredyol Express güncel olarak sosyal medya hesapları üzerinden hizmet vermez. Trendyol bünyesinde faaliyet gösteren birimle iletişime geçmek ve güncel kampanya ve duyurularından haberdar olmak için doğrudan Trendyol’un resmi sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Güncel sosyal medya hesapları üzerinden şikayet bildirimi veya ürün ve hizmet sorunları hakkında sorunların çözümü hakkında bilgi alabilirsiniz. Trendyol Express resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top