Ttec Müşteri Hizmetleri

ttec musteri hizmetleri

Mobil aksesuar kategorisinde tasarım ve fonksiyonelliği birleştiren Ttec firması 1995 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yenilikçi teknolojik ürünleri geniş ürün yelpazesi içinde sunan Ttec firması, üstün hizmet kalitesi ve ulaşılabilir fiyatları sayesinde geniş müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Ttec firması bu hizmetleri sayesinde Türkiye’nin lider ve global markası olma yolunda ilerlemektedir. Türkiye başta olmak üzere 25’ten fazla ülkede 20 binden fazla satış noktasında bugüne kadar 70 milyonu aşan Ttec markalı ürünlerin satışını gerçekleştirmiştir. Ttec müşteri hizmetleri alanında da memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı benimsemiştir. Kaliteli ürünlerinin kullanımına yardımcı olan Ttec firması, memnuniyet sağlayan satış sonrası desteği ile sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başarmaktadır. Yüksek kalitede teknik destek ve müşteri hizmetleri deneyimi her zaman beğeni toplamaktadır.

Ttec Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kurulduğu günden bu yana taşınabilir şarj aletleri ve bataryalar gibi mobil cihaz teknolojilerine yönelik hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler imal eden Ttec firmasının satış sonrası destek hizmeti oldukça kalitelidir. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan Ttec firmasında her bütçeye uygun fiyatlarla kaliteli ve kullanışlı ürünler satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerle ilgili herhangi bir konuda memnuniyetsizlik yaşarsanız, Ttec müşteri temsilcilerine aşağıdaki telefon numarasından ulaşarak yaşadığınız sorunun çözülmesini talep edebilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş Ttec müşteri hizmetleri birimi, güvenilir ve deneyimli çalışma ahlaklarıyla en kısa sürede sorununuzu çözüme kavuşturmak için harekete geçecektir:

  • Ttec Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 88 32
  • Ttec Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 212 454 60 00
  • Ttec Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 212 454 60 20

Ttec Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Ttec müşteri temsilcisi birimine sadece telefon veya faksla ulaşmakla sınırlı kalmak istemeyen müşteriler için alternatif iletişim kanalları da aktif bir şekilde kullanılmaktadır. İnternet ortamı üzerinden de satın almış olduğunuz Ttec markalı ürünlerle ilgili olarak müşteri hizmetleri birimiyle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve alanında çözüm odaklı bir hizmet anlayışı benimseyen Ttec firmasının güler yüzlü hizmet sunan müşteri hizmetlerine mail yoluyla ulaşmak için aşağıdaki e-posta adresini kullanabilirsiniz:

Ttec Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Kurulduğu günden bu yana mobil cihaz teknolojilerini en uygun fiyatlarla Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki müşterileri ile buluşturan Ttec markası, internet üzerinden müşteri hizmetleri iletişim formunu da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Ttec ürün ve hizmetleriyle alakalı olarak istek, öneri, şikayet, teşekkür ve bilgi alma gibi konularda Ttec müşteri temsilcileriyle iletişim kurmak için online iletişim formunu doldurabilirsiniz:

Ttec Müşteri Hizmetleri İptal – İade Başvurusu

Ttec müşteri hizmetlerine online olarak bağlanıp satın almış olduğunuz ürünlerin sipariş iptalini veya iade başvurusunu yapabilmek için Ttec internet sitesindeki modülü kullanabilirsiniz. Sipariş detaylarınızı anlık olarak takip edip ürün iptal ve iadesi yapabilmeniz için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Ttec Resmi Sosyal Medya Hesapları

Müşteri memnuniyetine büyük önem vere Ttec firması, sosyal medya hesapları üzerinden ürün, hizmet ve güncel fiyatlarla ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Ttec markasının en yeni teknolojik ürünlerini hakkında güncel bilgilere sahip olmak için Ttec resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Scroll to Top