Tudors Müşteri Hizmetleri

tudors musteri hizmetleri

Tudors online veya satış mağazaları üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürün ve hizmetlere ilişkin her konuda kurumsal destek almak ve geri bildirimde bulunmak için firma iletişim bilgilerini kullanmanız gerekir. Dijital ve doğrudan iletişim kanallarını aktif olarak kullanıma sunan Tudors, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile tüm güncel iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlar. Tudors iletişim yöntemleri arasında yer alan en iyi seçeneklerini kullanarak kısa süre içinde tüm ürün ve hizmetler adına firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Bireysel veya kurumsal iletişim kanallarını kullanarak çözüm önerileri alabilirsiniz.

Tudors Destek Merkezi

Öncelikle aradığınız bilginin halihazırda Tudors yardım sayfasında olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

Tudors İletişim Formu

Tudors iletişim formunu kullanarak mağazalar veya online satışlar hakkında firmanın tüm ürün ve hizmetleri hakkında bildirimde bulunmanız mümkündür. Şikayet, öneri ve taleplerini için tercih edebileceğiniz online iletişim formu, günümüzde pek çok farklı kurumsal firma tarafından dijital dönüşüm politikaları kapsamında online müşteri hizmetleri kapsamında sunulmaktadır. En etkili iletişim yöntemlerinden biri olan iletişim formu ile tüm konularda mesajınızı firmaya online sistemler üzerinden iletmeniz mümkündür.

Tudors Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tudors müşteri hizmetlerini arayarak hızlı görüşme sağlamanız mümkündür. Çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak yapacağınız mobil veya sabit hat aramalarınız için firma temsilcisiyle görüşme sağlayabilirsiniz. Her konuda taleplerinizi veya şikayetlerinizi iletebileceğiniz iletişim hattı sayesinde çalışma saatleri içinde kesintisiz olarak görüşme sağlanabilir. Türkiye’de erkek giyiminde öncü markalar arasında yerini almayı başaran Tudors, alternatif iletişim kanallarını da en iyi şekilde kullandırarak müşterilerinin tüm geri dönüşlerine önem vermektedir.

  • Tudors Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 333 83 77

Tudors Çağrı Merkezine Direkt Bağlanma

Tudors çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisi ile görüşmek için: Pazartesi ve Cuma günleri arasında hafta için her gün 08.00 – 18.30 saatleri arasında aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekir. Aksi takdirde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkün değildir.

Tudors Sipariş/Kargo Takip

Online satış mağazası üzerinde yer alan ürünleri satın aldığınız takdirde online kargo/sipariş takip adresi üzerinden rahatlıkla gönderilerinizin son durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Güncel gönderi takip adresi üzerinde yer alan ‘’e – posta adresi’’ ve ‘’sipariş numarası’’ bilgilerini girerek işlem yapabilirsiniz.

Tudors Şikayet Hattı

Tudors mağazalarından ya da online satış mağazası ile gerçekleşen tüm işlemleriniz hakkında ürün ve hizmet detaylarıyla ilgili olarak şikayetlerinizi online iletişim formları ile hızlı bir şekilde iletebileceğiniz gibi doğrudan müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletmeniz de mümkündür.

  • Tudors Şikayet Hattı: 0850 333 83 77

Tudors Resmi Sosyal Medya Hesapları

Tudors sosyal medya hesaplarını takip eder en güncel kampanya ve duyuru haberlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca müşteri destek hattı olarak da kullanabileceğiniz sosyal medya hesapları geri bildirimlerinizi vermeniz ve hızlı dönüşler alarak sorunlarınızı çözmeniz için en iyi iletişim araçları arasında yer almaktadır. Tudors sosyal medya hesapları:

Scroll to Top