Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fiber internet hizmeti ile rakiplerinin önüne geçmeyi başaran Turkcell Superonline 2004 yılından beri hizmet veriyor. Turkcell Superonline, Türkiye’de 75 ilde faaliyet göstermekte ve her geçen gün hizmet ağını genişletmeyi başarmaktadır. Günümüzde ‘ışık hızında internet’ sloganıyla en çok tercih edilen internet sağlayıcıları arasında yer alıyor. Aynı zamanda TV+ ve İnternet+ seçenekleriyle müşterilerinin birçok ihtiyacı için hızlı ve güvenilir seçenekler sunmaktadır. 10 Gbps’ye kadar internet sunan Turkcell Superonline müşteri hizmetleri ile de birçok sorun için acil çözümler sağlıyor.

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0532 532 00 00​ numarası ile abonelik, fatura ödeme, nakil, fesih, şikayet, arıza bildirimi vb. konularda 7/24 destek sunmaktadır. Aynı zamanda kurumsal Turkcell Superonline müşterileri 0850 222 1 ​​​222 numarası ile iletişime geçerek sorunlarını bildirerek kısa sürede çözüm bulabilir.

Turkcell Superonline, kendi fiber optik altyapısını kurarak 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet sunmaktadır. Türkiye’de kendi altyapısıyla hizmet veren sayılı telekomünikasyon ve internet şirketidir. Aynı zamanda Türkiye’de 1000 Mbps internet hızı sunan ilk şirket olma özelliğine sahiptir. Turkcell Superonline müşterileri ev, iş yeri, okul vb. birçok noktada hızlı internet avantajından yararlanabiliyor. Ayrıca Turkcell Superonline, yurtdışı çalışmalarını hızlandırarak servis ağını genişletmeyi hedeflemekte.

Geniş bant hizmetleri, alternatif ses sistemleri, veri merkezi, kiralık veri hattı vb. alanlarda da hizmet gösteren Turkcell Superonline, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. Aynı zamanda 1000 Mbps internet hızı sunan dünyadaki ilk beş şirket arasında yer alarak sektörün öncüleri arasında yer almıştır.

İçeriğimizin devamında Turkcell Superonline iletişim kanalları ile ilgili diğer alternatifleri inceleyebilir veya en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz.

Turkcell Superonline Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0532 532 00 00
Çalışma SaatleriTurkcell Superonline çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Turkcell Superonline İletişim

Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası0850 222 1 ​​​222
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimusterihatti@superonline.net
İletişim FormuForm için tıklayın.
Şikayet TalebiForm için tıklayın.
Bayilik TalebiTurkcell Superonline bayilik başvurusu için tıklayın.
Faks0850 229 75 75
Genel Müdürlük AdresiAydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Küçükyalı Ofispark 34854 Maltepe​ / İSTANBUL​
Genel Müdürlük Telefon Numarası0850 229 00 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Youtube

Turkcell Superonline Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell Superonline ile ilgili daha fazla soruyu incelemek ister misiniz? En çok merak edilen soruları sizin için araştırdık ve yanıtladık! Yorumlarda Turkcell Superonline müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Superonline Şikayeti Nasıl Yapılır?

turkcell superonline

Turkcell Superonline şikayet hattı için 0532 532 00 00​ numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak Turkcell çağrı merkezi ile iletişime geçerek çözemediğiniz sorunlar için BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Turkcell Superonline Cayma Bedeli Ödüyor Mu?

Farklı bir internet sağlayıcısından aldığınız hizmeti sonlandırarak Turkcell Superonline’a geçmek istediğinizde Turkcell Superonline tarafından cayma bedeli ödenebilir. Ancak her kampanya için geçerli olmayabiliyor. Turkcell Superonline iletişim numarası ile görüşerek cayma bedeli hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Turkcell Superonline Faturası Nasıl Ödenir?

turkcell superonline2

Turkcell Superonline internet ya da TV+ faturası ödemek için Turkcell uygulamasını kullanabilir, Turkcell Superonline web sitesini kullanabilir veya Turkcell Superonline çağrı merkezi numarasını arayabilir ya da Superonline bayiliklerinden ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda dijital bankacılığı kullanarak Turkcell Superonline faturası ödenebiliyor, ödeme yapmak için abonelik numaranızın başına çift sıfır 00 eklemeniz yeterli.

Turkcell Superonline Nakil Ücreti Nedir?

Turkcell Superonline nakil ücreti 480 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda DSL nakil ücreti 300 TL’dir. Dilerseniz, ilgili ücreti 12 aya kadar taksitlendirebilir ve fatura döneminizde ödeyebilirsiniz.

Turkcell Superonline Sınırsız Ev İnterneti Kaç TL?

turkcell superonline 3

Turkcell Superonline sınırsız ev interneti paketleri 99 TL’den başlıyor. İnternet hızı, altyapı, taahhüt vb. kriterlere göre sınırsız ev interneti fiyatları farklılık gösteriyor.

 

Scroll to Top