Ana sayfa Bilişim Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2

Turknet gibi benzer abone kitlesi oldukça iyi olan internet dağıtım firmalarının müşteri temsilcilerine aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Turknet müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri size dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Turknet müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yöntemi ile iletişime geçerek sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Turknet aboneleri veya abonesi olmak isteyen olarak abonelik sonlandırma veya yeni abonelik başvurusu iletebilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz.

Turknet müşteri hizmetleri iletişim bilgileri veya iletişim numarası aracılığıyla destek almak istediğiniz birçok konu hakkında yardım veya bilgileri müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Turknet gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi verirseniz mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri telefon Numarası:
0 850 288 80 80  – 0 850 288 70 01

 

Arama Terimleri: turknet çağrı merkezi, turknet iletişim, turknet müşteri hizmetleri, turknet telefon numarası, turknet müşteri hizmetleri tel, turknet irtibat tel, turknet müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum, turknet şikayetvar, turknet irtibat numarası

2 YORUMLAR

  1. Gelen teknik servisimizde memnun değilim kablo bilen çekilmedi 75 lira eve kurulum ücreti aldınız ve bunun iadesini istiyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here