Turknet Müşteri Hizmetleri

turknet çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

1996 yılında kurulan Turknet, en çok tercih edilen internet servis sağlayıcılarından biri olup kurumsal şirketler için operatör hizmeti de sunuyor. Turknet, özellikle uygun fiyatlı ve hızlı internet kullanmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bununla birlikte İstanbul ve İzmir gibi birçok alanda kendi fiber optik altyapısını kullanır. Diğer şehirlerdeyse Turk Telekom altyapısını kullanarak fiber internet sunmayı başarıyor. Turknet’in öne çıkan diğer bir özelliği ise taahhütsüz internet paketi sunmasıdır. Bu sayede ev ve iş yeri kullanıcılarına taahhütsüz ve uygun fiyatlı avantajlar sağlıyor. Kotasız ve hızlı olarak sunulan paketler, Türkiye’nin birçok noktasında fiber internet bağlantısı imkanı tanıyor.

Turknet müşteri hizmetleri 0(850) 288 80 80 numarasıyla fatura ödeme, hat iptali, hizmet dondurma, arıza, nakil, taahhüt, vb. konularda hizmet vermektedir. Ayrıca hızlı müşteri hizmetleri hattı olarak bilinir.

İçeriğin devamında Turknet çağrı merkezi ve alternatif iletişim kanalları yer alıyor. Aynı zamanda Turknet ile ilgili en fazla merak edilen soruları en alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Turknet Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0(850) 288 80 80
Çalışma SaatleriTurknet müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Turknet İletişim

Müşteri Destek Hattı0(850) 288 10 10
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimusterihizmetleri@turk.net
Online İşlemTurknet online işlem sayfası için tıklayın.
Fiber Satış ve Başvuru İşlemleri0(850) 288 80 16
Yardım SayfasıTurknet yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Kurumsal Müşteri Hizmetleri Hattı0 850 288 70 01
Genel Müdürlük AdresiFulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Torun Center A Blok No: 74 A/89 Şişli/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0(212) 703 43 71
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Turknet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sektörün öncü isimleri arasında yer alan Turknet, her geçen gün hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Turknet, hizmet alanını genişletirken müşterileri de birçok konuda araştırma yapmaktadır. Sizin için Turknet hakkında en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Turknet hakkında merak ettiklerinizi sorabilir veya görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Turknet Altyapı Sorgulama Nasıl Yapılır?

turknet

Turknet altyapı sorgulama işlemi için Turknet web sitesine giriş yapın, altyapı sorgulama sayfasını açın, bulunduğunuz il ve ilçeyi seçtikten sonra ‘altyapını sorgula’ işlemini seçin. Kısa sürede sorgulama yapmak istediğiniz il ve ilçede kullanılan internet hızı ve kalitesini öğrenebilirsiniz. İlgili sayfayı ziyaret etmek için tıklayın.

Turknet Modem Veriyor Mu?

Turknet, bazı internet paketleri için ücretsiz modem vermektedir. Ancak her paket için ücretsiz modem verilmiyor. Bazı kampanyalarda modem alabilmek için paketinize ek olarak ödeme yapmanız gerekmektedir.

Turknet Kaç Günde Bağlanır?

Turknet’in ortalama bağlanma süresi 5 gündür. Ancak birçok yerde iki iş gününde kurulum ve aktivasyon gerçekleşiyor. 5 günü geçmesine rağmen bağlantı yapılmadıysa Turknet müşteri hizmetleri numarası ile görüşmelisiniz.

Turknet’in Sahibi Kim?

turknet sahibi

Turknet’in sahibi Mehmet Çelebiler’dir. Ayrıca Turknet’in Türk Telekom ile ortaklık yapısı yoktur.

En Hızlı İnternet Sağlayıcı Hangisidir?

Türkiye’de yapılan bir araştırmaya göre Turknet, Netflix, Speedtest, Steam vb. birçok şirket tarafından en hızlı internet sağlayıcı seçilmiştir. Özellikle fiber altyapının olduğu noktalarda Turknet, hızlı ve kaliteli internet sunuyor.

Turknet Kurulum Ücreti Alıyor Mu?

Evinizde bir internet hizmeti varsa ve operatör değiştiriyorsanız Turknet, kurulum ücreti almıyor. Ancak evinizde internet hizmeti yoksa 108 TL kurulum ücreti alınmaktadır. Ayrıca kredi/banka kartı ödemelerinde bu ücret 75 TL’ye düşüyor. Ayrıntılı bilgi için Turknet çağrı merkezi numarası ile görüşebilir veya buraya göz atabilirsiniz.

Nasıl Turknet Abonesi Olunur?

turknetlogo

Turknet abonesi olmak için 0(850) 288 80 16 numarasını arayabilirsiniz. Ad – soy ad, il, ilçe, iletişim numarası vb. bilgilerinizi verdikten sonra ortalama 4 gün içinde Turknet aboneliğiniz başlayacaktır. İmzalamanız gereken evraklar, kurye tarafından adresinize getiriliyor.

Turknet Aylık Kaç TL?

Turknet, tek fiyat ve maksimum hız prensibiyle aylık 99.90 TL karşılığında hizmet veriyor. Ayrıca zahmetsiz iptal, iade garantisi, taahhütsüz, yüksek performans ve kotasız gibi avantajlar sunmaktadır. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Turknet Taahhüt Ödüyor Mu?

Farklı bir operatörden Turknet’e geçmek istiyor ancak cayma bedelini ödemek istemiyorsanız Turknet’in taahhüt ödeme kampanyasından yararlanabilirsiniz. Turknet, 120 TL’ye kadar olan cayma bedelini ödemektedir.

Turknet İptali Nasıl Yapılır?

turknet3

Turknet aboneliğinizi iptal etmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • E – devlet üzerinden abonelik feshi başvurusunu seçin,
  • iptal-faks@turknet.net.tr adresine kimliğinizin ön ve arka yüzü, iptal dilekçesi gönderin,
  • 0212 216 55 60 adresine kimliğinizin ön ve arka yüzüne ek olarak iptal dilekçesi yollayın.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Turknet Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Turknet dondurma işlemi için 0(850) 288 80 80 Turknet çağrı merkezi numarasını arayın. Yılda en fazla iki kez dondurma hakkı tanıyor. Ancak ödenmemiş faturanız varsa dondurma işlemi yapılmıyor.

Turknet Hangi Şirketin Altyapısını Kullanıyor?

turknet genel mudurluk

Turknet, İstanbul ve İzmir’de kendi fiber altyapısını kullanıyor. Ayrıca diğer birçok ilde Türk Telekom’un fiber altyapısını kullanmaktadır.

Turknet Şikayeti Nasıl Yapılır?

ADSL veya telefon kullanımlardan oluşan sorunlarınızı veya Turknet ile ilgili farklı şikayetlerinizi 0 850 288 30 30 numarasına veya 0850 288 30 24‘e bildirebilirsiniz. Ayrıca Turknet online şikayet formunu doldurarak da sorunlarınızı iletmeniz mümkün. Forma ulaşmak için buraya tıklayın.

Scroll to Top