Türksat Müşteri Hizmetleri

turksat musteri hizmetleri

Televizyon, internet ve telefon hizmetleriyle Türkiye’nin önemli kurumlarından biri olmayı başaran Türksat Kablo, müşteri hizmetleri desteği ile de kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı başarmaktadır. Firmanın hizmetlerine ve ürünlerine yönelik her konuda teknik sorunlarınız, şikayetlerini veya önerileriniz için aktif iletişim kanallarını kullanarak yardım alabilirsiniz. Türksat iletişim kanallarını kullanarak yapacağınız tüm işlemler için güncel destek ve iletişim kanallarının tamamı aktif biçimde kullanılabilir. Bu sayede online veya doğrudan iletişim kanalları ile kurumsal destek alabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türksat Teknik Destek ve İletişim Merkezi

Türksat internet, televizyon ve telefon abonelik hizmetlerine ilişkin her konuda teknik destek ve yardım almak için online iletişim kanallarını aktif olarak kullanmanız mümkündür. Öte yandan abonelik işlemleri, cihazlar ve online işlemler üzerinden de yardım merkezi üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Türksat İletişim Formları ve Sözleşmeleri

Türksat hizmetlerine yönelik başvuru formu, abonelik işlemleri, askıya alma, taahhüt vb. tüm konularda online iletişim formları üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. Güncel iletişim adresi üzerinden rahatlıkla sözleşmeler ve formlara erişim sağlayarak işlem türünüze en uygun formu temin edebilirsiniz.

Türksat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türksat Kablo’nun internet, telefon ve televizyon ürün ve hizmetlerine yönelik tüm konularda firmaya geri bildirim vermek ve teknik konularda destek almak için en hızlı iletişim kanallarından biri müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanmaktır. Bu sayede mobil veya sabit hatlar üzerinden firma temsilcisi ile hızlı görüşme sağlayarak en kısa sürede yaşadığınız sorunların çözümüne ilişkin yardım alabilirsiniz. Güncel iletişim numarası ve online işlemler üzerinden yardım almanız da mümkündür.

  • Türksat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 804 44 44
  • Türksat Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 312 925 70 00
  • Türksat Faks Numarası: 0 312 925 70 01

Türksat Kablo Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Türksat müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanmak için birçok farklı yöntem tercih edebilirsiniz. ‘’126’’ veya doğrudan çağrı merkezi iletişim numarasını aramanızın ardından herhangi bir işlem yapmadan direkt müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Öte yandan sorunlarınız hakkında müşteri hizmetleri iletişim kanalları arasında yer alan SMS ile iletişim kanallarını da kullanabilirsiniz. Engelsiz iletişim hattına: ‘’5126’’ ‘’TALEP’’ yazıp kısa mesaj göndererek konuşma ve işitme engelli vatandaşların da iletişim desteği alması sağlanır.

Türksat Kurumsal İletişim E – Posta Adresi

kablotvbilgi@turksat.com.tr elektronik posta adresini kullanarak firma ile resmi yazışmalarınızı yapabilir ve her konuda destek alarak kablo hizmetlerine yönelik yardım alabilirsiniz. Öte yandan info@turksat.com.tr adresini de kullanarak Tükrsat’a yönelik tüm konularda genel bilgi almanız mümkündür. İki farklı e – posta adresi üzerinden firma ile görüşme sağlanabilir.

Türksat Şikayet Hattı

Tüketici şikayetleri iletişim sayfasını kullanarak firmanın ürün ve hizmetlerine yönelik en kısa sürede geri bildirim verebileceğiniz yöntemleri görüntüleyebilirsiniz. Tüketici Şikayetleri Duyurusu kapsamında belirlenen tüm iletişim kanalları ve yöntemler en hızlı ve kaliteli iletişim desteğini almanızı sağlar. Güncel iletişim kanallarını kullanarak şikayet bildiriminde bulunmanız mümkündür.

Türksat Sosyal Medya Hesapları

Türksat Kablo hizmetlerine ilişkin kampanya ve duyurular hakkında bilgi sahibi olmak ya da online iletişim kanalı olarak geri bildirimlerinizi hızlı bir şekilde iletmek için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Türksat resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top