Twist Müşteri Hizmetleri

twist cagri merkezi

Türkiye’nin önde gelen tekstil ve giyim markalarından olan Twist özellikle son yıllardaki hızlı gelişimi ve yenilikçi tarzıyla öne çıkmayı başarmaktadır. Yeni sezon koleksiyonlarını yayınlayarak tekstil dünyasındaki yerini sağlamalaştıran Twist markası ve kaliteli ürünleri hakkında herhangi bir görüş, şikayet veya talep bildirmek istediğinizde Twist müşteri hizmetleri numarasını veya iletişim adreslerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Twist müşteri hizmetleri merkezine bağlanabilmek için 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezi ve iletişim e-posta adresini dilediğiniz gibi kullanarak Twist markasının yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Twist Müşteri Destek Merkezi

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları ve geniş hizmet ağıyla tekstil sektörünün öncü markalarından biri haline gelen Twist, aynı zamanda sadece satış öncesinde değil, satış sonrası kaliteli müşteri destek hizmetleriyle de sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başarmaktadır. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Twist markasının, birbirinden kaliteli giyim ürünleriyle ilgili merak ettiğiniz veya danışmak istediğiniz konuları, Twist müşteri destek merkezinin şu web sitesini kullanarak ulaşabilirsiniz:

Twist Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de 73 mağazada, yurt dışında ise farklı ülkelerde olmak üzere toplam 8 mağazada profesyonel kalitede hizmet vermeye devam eden Twist markası, kaliteli ürünleri makul fiyatlarla satın almayı seven geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Satış sonrası destek bakımından da her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler gerçekleştiren Twist markasının deneyimli müşteri temsilcilerine telefon aracılığıyla bağlanmak isteyen kişilerin şu telefon numarası üzerinden iletişime geçebilmeleri yeterli olmaktadır:

  • Twist 7/24 müşteri hizmetleri numarası 0 850 399 89 78

Twist Online İletişim Formu ve Üyelik

Yenilikçi giyim tarzına bambaşka bir dokunuş getirerek her yaştan kadınlar için yaratılan Twist, tekstil alanında faaliyetlerine 1997 yılında başlamıştır. Kısa süre içinde modaya yön veren tarzıyla şık ve sıra dışı giyinmeyi seven kadınların bir numaralı adresi haline gelen Twist mağazalarındaki yeni sezon ürünlerinden, indirim ve üyelere özel avantajlardan yararlanmak için siz de Twist kurumsal internet sitesine üye olabilirsiniz. Twist resmi internet sitesinde yer alan iletişim formunu kullanarak, markaya ulaştırmak istediğiniz mesajı açık bir şekilde yazabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle kısa sürede geniş bir kitleye ulaşan Twist markasının dijital yayınlarını takip etmek, indirimlerden en önce haberdar olabilmek için online iletişim formu ve üyelik sayfaları şu şekildedir:

Twist Şikayet Hattı

Twist mağazalarıyla ilgili olarak şikayetlerinizi dile getirmek için de dijital platformları kullanabilmeniz mümkündür. İstanbul merkezli kurulan ve kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine ulaşan Twist markasının ürünleri ya da mağazacılık hizmetleriyle ilgili öneri, şikayet ve teşekkür maillerinizi gönderebileceğiniz web adresi, Twist müşteri hizmetleri tarafından kontrol edilmektedir:

Mavi müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın. 

Scroll to Top