Uber Müşteri Hizmetleri

Uber Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Uber gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok akıllı telefon uygulamasının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Uber çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Uber çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Uber müşterilerinin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, taksi ücret sorunları, uber uygulaması hakkında şikayet veya görüş gibi sorunlar yer almaktadır.

Uber çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Uber çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Maalesef Uber’in çağrı merkezi iletişim telefon  numarası bulunmamaktadır. Ancak Uber’in resmi internet sitesi, uygulamasındaki Yardım bölümünden ve Twitter anlık olarak şikayet, soru, öneri ve kolayca bildirebilirsiniz. Aşağıdan size uygun iletişim kanalını kullanabilirsiniz.

Uber Yardım Merkezi linki

Uber Twitter Hesabı linki

Uber müşteri temsilcileri ile görüşmek için randevu isteği talep edebilirsiniz veya sorunlarınıza çözüm olacak sorularınızı aşağıdaki bağlantı ile iletebilirsiniz.

randevu ve sorunlarınız için bağlantısı

Arama Terimleri: uber iletişim bilgileri, uber telefon no, uber irtibat tel, uber canlı destek, uber müşteri temsilcisi, uber şikayet hattı

Scroll to Top