Ülker Müşteri Hizmetleri

Ülker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ülker gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok Çikolatalı ürün satış şirketleri’nin müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Ülker çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, şikayet ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir. Ülker çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Ülker müşterileri’nin en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Ülker hakkında şikayet, öneri ve görüş gibi işlemler yer almaktadır.

Ülker çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Ülker çağrı merkezin’den veya müşteri hizmetlerin’den destek almak en mantıklı seçenektir.

Ülker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0212 567 15 67

Ülker çağrı merkezine internet ortamından iletişim geçmek isterseniz, aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formu aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Ülker İletişim Formu

Arama Terimleri: ülker iletişim bilgileri, ülker telefon no, ülker irtibat tel, ülker canlı destek, ülker müşteri temsilcisi, ülker şikayet hattı

Scroll to Top