Under Armour Müşteri Hizmetleri

under armour musteri hizmetleri

Under Armour ürün ve hizmetlerine yönelik her konuda müşteri hizmetleri iletişim merkezi üzerinden firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Spor giyim alanında kadın, erkek ve çocuklar için kaliteli ürünler sunmayı başaran firmanın online satış mağazası üzerinden veya doğruda mağazaları aracılığıyla yapacağınız alışverişlerde olası sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için iletişim kanalları bir hayli gelişmiştir. Under Armour iletişim araçlarını kullanarak mağazalar, ürünler veya hizmetlere ilişkin tüm konularda geri bildirimlerinizi iletmeniz mümkündür.

Under Armour Mağazalar ve Yardım Merkezi

Under Armour müşteri destek merkezini ziyaret ederek firmanın tüm mağaza ve online satış işlemlerine ilişkin hüküm ve koşulları görüntüleyebilirsiniz. SSS (Sıkça Sorulan Sorular) ve yardım bölümleri sayesinde hem online hem de mağaza satışına ilişkin konularda firmanın destek merkezinde yer alan bilgilere işlem gerçekleştirilmesi mümkündür.

Under Armour Kargo/Sipariş Takip

Online alışverişlerinizde Under Armour firmasının ürün ve hizmetlerine ilişkin gönderi takibinde bulunmak için üyelik hesabınıza giriş yaparak ‘’siparişlerim’’ sayfası üzerinden takip gerçekleştirebilir ve eski – yeni tüm siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra üye olmayan müşteriler ise sipariş takip numarası ve e – posta adreslerini ilgili alanlara girerek sorgulama işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Under Armour Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak Under Armour ürün ve hizmetlerine yönelik bildirimde bulunabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz. Hafta içi çalışma saatlerinde müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden iletişim desteği sağlayan firma online gelişmiş iletişim kanalları sayesinde de müşterilerinin hızlı ve kaliteli bir sorun bildiriminde bulunmasını sağlamaktadır.

  • Under Armour Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 02 00
  • Under Armour Faks Numarası: 0 216 474 20 51

Under Armour Çağrı Merkezine Direkt Bağlanma

Pazartesi ve Cuma günleri: 09.00 – 18.00 saatleri arasında müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firma temsilcisi ile hızlı görüşme sağlamanız mümkündür. Mesai saatleri dışında yaşadığınız sorunlara ilişkin ürün ve hizmet geri bildirimleriniz için online iletişim kanallarını kullanarak da hızlı geri dönüşler almanız mümkündür. Hazır giyim alanında kaliteli ürün ve hizmet sunmayı başaran firma müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden aktif olarak hizmet sağlar.

Under Armour E – Mail İletişim Adresi

bilgi@underarmour.com e – posta adresini kullanarak firma ile resmi yazışmalarınızı elektronik posta aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın tüm ürün ve hizmetlerine yönelik işlemleriniz için e – mail iletişim adresi ile görüşme sağlamak mümkündür. Güncel iletişim kanalları arasında yer alan tüm seçenekler en kaliteli ve hızlı iletişimin firma ile müşteri arasında kurulmasını sağlar. Under Armour alışverişleri hakkında tüm detaylara iletişim sayfası üzerinde yer alan kanallar ile ulaşabilirsiniz.

Under Armour Şikayet Hattı

Şikayet bildiriminde bulunmak için Under Armour firmasının müşteri hizmetleri iletişim kanallarını kullanarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Online olarak veya mağazalar üzerinden satın aldığınız ürünler hakkında doğrudan bir şikayet hattı bulunmaz. Bu nedenle müşteri hizmetleri numarasını şikayet hattı olarak kullanabilirsiniz.

  • Under Armour Şikayet Hattı: 444 02 00

Under Armour Sosyal Medya Hesapları

Under Armour sosyal medya hesaplarını kullanarak firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin güncel kampanyalar ve duyurular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca geri bildirimde de bulunarak işlem yapılabilir. Under Armour sosyal medya hesapları:

Scroll to Top