UPS Kargo Müşteri Hizmetleri

UPS Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

UPS Kargo, 1907 yılında ABD’de James Casey tarafından kurulmuştur. Günümüzde çok uluslu bir kargo şirketi olarak hizmet verir. 220’yi aşkın ülkede hizmet veren UPS Kargo, Türkiye’de 700 araçlık filosu ile çalışmaya devam ediyor.

UPS Kargo müşteri hizmetleri 0850 255 00 66 numarasıyla kargo takibi, hasar tanzim, şikayet, kargo gönderimi vb. konularda telefon desteği sunuyor.

Dünyanın en büyük kargo ve lojistik şirketlerinden biri olan UPS Kargo, siyah ticari araçlarıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca hızlı kargo gönderimi, kaliteli müşteri hizmetleri ve acil çözüm önerileriyle de müşterilerini memnun etmeyi başarmış durumda.

Türkiye’de 200’ü aşkın şubeye sahip olan UPS Kargo, genel olarak iyi bir müşteri memnuniyeti ortalamasına sahip. Ancak şube, personel vb. kriterlere bağlı olarak hizmet kalitesi değişebiliyor. Aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız takdirde UPS Kargo müşteri hizmetleri numarası ile görüşerek şikayet kaydı oluşturabilirsiniz.

MNG Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İçeriğimizin devamında UPS Kargo iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

UPS Kargo Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 255 00 66
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 20:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

UPS Kargo İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 255 00 66
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresisocialtr@ups.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Acente Başvuru FormuForm için tıklayın.
Online Kurye Çağırİstediğiniz konuma kurye çağırmak için tıklayın.
Faks(0212) 409 06 10
Genel Müdürlük AdresiMerkez, Papirüs Plaza, Ayazma Cd No:37/44 D:B Blok, 34406 Kâğıthane/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0212) 413 22 22
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

UPS Kargo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

UPS Kargo ile ilgili en çok merak edilen sorulara göz atmak ister misiniz? En çok merak edilen soruları sizin için cevaplandırdık. Yorumlarda UPS Kargo müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Trendyol Express müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

UPS Kargo Evden Teslimat Alıyor Mu?

ups kargo

Evet, göndermek istediğiniz ürünleri ya da iade etmek istediğiniz siparişleri UPS Kargo Kurye Çağırma numarası 0850 255 00 66 ile görüşerek kayıt oluşturabilirsiniz. Sizin için en uygun zamanda UPS Kargo kuryesi adresinize gelerek evden / iş yerinden alım yapacaktır.

UPS Kargo Kaç Günde Gelir?

ups 2

Hızlı kargo avantajıyla ön plana çıkan UPS Kargo, genellikle 2 iş günü içinde teslimat gerçekleştiriyor. Ancak alıcı – gönderici arasındaki mesafenin 800 KM ve üstü olduğu durumlarda teslimat süresi 3 – 5 iş günü arasında değişebiliyor. Kargonuzun ne zaman teslim edileceğini öğrenmek için UPS Kargo müşteri hizmetleri numarası 0850 255 00 66 ile görüşebilirsiniz.

UPS Kargo Güvenilir Mi?

1907 yılından beri hizmet veren ve dünya genelinde çalışan UPS Kargo, lojistik & kargo & depolama alanlarında güvenilir ve kaliteli hizmet veriyor.

UPS Kargo Nasıl Şikayet Edilir?

ups kargo1

Uzun süredir teslim edilmeyen kargo, kargonun kaybolması ya da herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda UPS Kargo çağrı merkezi 0850 255 00 66 ile görüşerek şikayetinizi iletebilirsiniz. Ancak uzun zaman geçmesine rağmen şikayetiniz çözüme kavuşmadıysa Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na sorununuzu bildirebilirsiniz.

UPS Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

UPS Kargo, hafta içi günlerinde 09:00 – 18:00 aralığında hizmet verir. Cumartesi günleri UPS Kargo 09:00 – 15:00 aralığında çalışır ve kargo teslimatı yapabilir. Ancak pazar günleri ve resmi tatil günlerinde UPS Kargo kapalıdır.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top