Uydunet Müşteri Hizmetleri

uydunet musteri hizmetleri

Türksat Kablo Kablonet (Uydunet) tarife, paket, teknik destek ve ürün hizmetlerine yönelik her konuda firmanın iletişim kanallarını kullanarak kurumsal destek alabilirsiniz. Yardım ve iletişim merkezi üzerinde yer alan güncel her bir iletişim kanalı en kısa süre içinde sorunlarınızın çözümünde etkili olacaktır. Uydunet iletişim merkezini arayarak veya online hızlı çözüm merkezini kullanarak internet hızı, teknik arızalar ve destek, abonelik ve iptal/başvuru işlemlerine yönelik her konuda yardım almanız mümkündür. Kurumsal destek iletişim adresleri 7/24 müşterilerine çözüm önerileri sunmaktadır.

Uydunet Müşteri Destek Merkezi

Kablonet Sık Sorulan Sorular (SSS) yardım müşteri hizmetleri destek merkezini kullanarak firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız her sorun hakkında hızlı yanıtlar almanız mümkündür. Kablonet İnternet hakkında merak ettiklerinizi iletişim ve destek merkezi üzerinde yer alan hızlı çözüm önerileri ve yardım metotları ile öğrenmeniz mümkündür.

Uydunet Hızlı Başvuru Formu

Uydunet tek adımda online başvuru formu ile Kablonet hizmetlerinden yararlanmanızı sağlar. Başvuru işlemlerinizi anında tamamlamak için form üzerinde yer alan tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekecektir. Başvuru formunun doldurulmasının ardından gün içinde müşteri temsilcisi 09.00 – 23.00 saatleri arasında kampanya ve hizmetlere yönelik bilgilendirme için sizleri arayacaktır.

Uydunet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uydunet müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak iletişim merkezine bağlanabilir ve her konuda Uydunet hizmetlerine ilişkin teknik destek ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda şikayet, öneri ve taleplerinizi de çağrı merkezi telefon numarası üzerinden iletebilirsiniz. Türkiye genelinde birçok farklı noktada faaliyet gösteren Kablonet; internet, telefon ve televizyon hizmetleri sunan Türksat Kablo firması bünyesinde verilen bir hizmettir. Bu nedenle genel iletişim kanallarını kullanarak da görüşme sağlamanız mümkündür.

  • Uydunet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 888 0 333

Uydunet Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Kablonet altında faaliyetlerine devam eden Uydunet, çağrı merkezi telefon numarasını gün içinde arayarak en kısa sürede müşteri temsilcisi ile direkt görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın online iletişim formlarını da kullanarak ayrıca en uygun zamanda müşteri temsilcisinin sizi aramasını talep edebilirsiniz. Bu yöntem müşteri temsilcisi ile görüşmenin en hızlı ve kolay yolu olacaktır.

Uydunet Şikayet Hattı

Uydunet ürün ve hizmetlerine yönelik şikayetlerinizi kısa sürede firmaya iletmek için çağrı merkezini aramanız tavsiye edilir. Çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak yapacağınız tüm işlemler en kısa süre içine sorunlarınızın çözümünü sağlayacaktır. Şikayet bildirimlerinin müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapılmasının ardından yaşadığınız problemlerin çözümü ise kısa sürede sağlanır. Ayrıca Türksat Kablo bünyesinde faaliyet gösteren Uydunet’in yeni adıyla Kablonet, tüketici şikayetleri için İşlem Merkezi üzerinden ve diğer online iletişim formları ile şikayet bildirimlerini kabul etmektedir.

  • Uydunet Şikayet Hattı: 0 850 888 0 333

Uydunet Sosyal Medya Hesapları

Uydunet sosyal medya hesaplarını takip ederek tarife ve paketlerine ilişkin firmanın tüm Kabalonet hizmet ve ürün kampanyalarını ve duyurularını öğrenebilirsiniz. Günümüzde kurumsal pek çok firmanın dijital dönüşüm politikaları kapsamında sosyal medya birimleri ile iletişim desteği sunması ise hızlı çözüm almak ve teknik destek için müşteriler tarafından sosyal medya araçlarının kullanımının yaygınlaşmasını sağlamıştır. Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarını takip ederek destek alabilir veya kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Uydunet resmi kurumsal sosyal medya destek hesapları:

Scroll to Top