Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri

Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vatan Bilgisayar, Türkiye’nin pek çok noktasında elektronik ve teknolojik ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. 1983 yılında açılan Vatan Bilgisayar, günümüzde farklı illerde 54 farklı şubeye sahiptir ve binlerce çalışanı vardır. Müşterilerine özel sunduğu kampanya ve avantajlara ek olarak pek çok elektronik mağazasına oranla daha uygun fiyatlar sunar. Bununla birlikte online web sitesinden de sipariş verilebiliyor. Vatan Bilgisayar çağrı merkezi 0850 222 56 56 numarası ile iletişime geçerek sipariş, şube, iade, kredi vb. konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda Whatsapp ve Web Sipariş konuları için de iki farklı numara kullanılıyor.

Vatan Bilgisayar, Yapı ve Kredi Bankası, Garanti BBVA, Fibabanka ve Akbank’tan alışveriş kredisi de sağlıyor. Dolayısıyla tüketiciler, ürün için yeterli miktara sahip olmasa da bu bankalar aracılığıyla nakit ihtiyacını karşılayabiliyor. İçeriğimizin devamında Vatan Bilgisayar çağrı merkezi ve diğer iletişim kanallarıyla ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca en alt kısımda Vatan Bilgisayar hakkında en çok merak edilen sorular ve cevapları yer alıyor.

Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 222 56 56
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 09:00 – 21:45
En İyi Arama Saati09:15 – 10:30
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar İletişim

Web Siparişi Müşteri Hizmetleri Numarası0850 222 56 56
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@vatanbilgisayar.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Whatsapp Numarası0537 851 18 12
Yardım SayfasıVatan Bilgisayar yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Servis Takip FormuOnarıma gönderdiğiniz ürünün durumunu görmek için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiMerkezefendi, Mevlana Cd. No:140/A, 34015 Zeytinburnu/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0212) 414 59 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Vatan Bilgisayar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Vatan Bilgisayar ile ilgili en çok merak edilen konulara göz atmak ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları özenle araştırdık ve cevaplandırdık! Yorumlarda Vatan Bilgisayar hakkında görüş ve önerilerinizi paylaşabilir veya merak ettiğiniz soruları paylaşabilirsiniz. Sorularınızı en kısa sürede cevaplandıracağız!

Vatan Bilgisayar Kime Ait?

vatanbilgisayarlogoVatan Bilgisayar’ın kurucusu ve sahibi Hasan Vatan’dır. 1983 yılında ilk teknolojik mağazasını açan Hasan Vatan, kısa sürede büyük bir başarı yakalamıştır. Avrupa’nın en büyük teknoloji ve elektronik mağazasını 2012 yılında Ankara’da açmıştır.

Vatan Bilgisayar Alışveriş Kredisi Nedir?

Yeterli nakit paranız yoksa Vatan Bilgisayar’ın ‘alışveriş kredisi’ hizmetinden faydalanabilirsiniz. Fibabanka, Garanti BBVA, Akbank ve Yapı Kredi bankalarından alışveriş tutarınıza en uygun krediyi seçerek alışverişinizi tamamlamanız mümkündür. Vatan Bilgisayar’da satılan tüm elektronik ve teknolojik eşyalar için geçerlidir.

Vatan Bilgisayar Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

vatanbilgisayarAlışverişiniz için kredi kullanmak istiyorsanız öncesinde Vatan Bilgisayar kredi sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz. Örneğin, Fibabanka’dan alışveriş kredisi sorgulamak için şu adımları takip edin:

  • VATAN boşluk T.C. kimlik numaranızı yazın,
  • SMS’i 3422’ye gönderin,
  • Bir iki dakika içinde olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.

Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Elden Taksit Yapıyor Mu?

Müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sunan Vatan Bilgisayar, uygun fiyatı önemsemektedir. Ancak elden taksitle alışveriş mümkün değil. Alışverişlerinizi nakit, banka/kredi kartı veya alışveriş kredisi ile tamamlayabilirsiniz.

Vatan Bilgisayara Nasıl Ulaşabilirim?

vatanbilgisayar2Değişim, iade, arıza vb. konularda veya mağaza şikayetlerinde Vatan Bilgisayar iletişim kanallarını kullanabilirsiniz:

  • Vatan Bilgisayar iletişim 0850 222 56 56,
  • Facebook, Instagram, Twitter vb. sosyal medya hesapları,
  • Mağazalar,
  • Vatan Bilgisayar Whatsapp Numarası 0537 851 18 12.

Vatan Bilgisayar Hafta Sonu Açık Mı?

vatanbilgisayar3Evet, Vatan Bilgisayar mağazaları hafta sonu da açıktır. Aynı zamanda resmi bayramlarda da Vatan Bilgisayar mağazalarını tercih edebilirsiniz. Vatan Bilgisayar’ın çalışma saatleri 10:00 – 22:00’dir. Size en yakın Vatan Bilgisayar mağazasını görmek için tıklayın.

Vatan Bilgisayar Sipariş Kaç Günde Gelir?

Online, Vatan Bilgisayar siparişlerinizde teslimat süresi stok durumuna göre farklılık gösterir. Ancak genellikle 3 iş günü içinde teslimat yapılıyor. Sipariş durumunuzu takip etmek için buraya tıklayın. 

Vatan Bilgisayar Cihaz Değişim Kampanyası Nedir?

vatanbilgisayar4Yeni bir telefon alırken eski telefonunuzu Vatan Bilgisayar’a satabilirsiniz. Telefonunuzun modeli, sürümü vb. bilgiler fiyatın doğru belirlenmesini sağlar. Belirlenen tutar Vatan Bilgisayar telefon alışverişinizden düşülür. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Cihaz Takip Nasıl Yapılır?

Satın aldığınız akıllı telefon, laptop, tablet, kulaklık, mouse vb. elektronik eşyalarınızda herhangi bir arıza varsa veya oluştuysa Vatan Bilgisayar teknik servisine yollayabilirsiniz. Ürününüzün durumu incelendiğinde ücretsiz onarılır veya yenisiyle değiştirilir. Servis takibi ile ilgili detaylara yakından göz atmak için tıklayın.

Vatan Bilgisayar Keyifli Garanti Nedir?

Vatan Bilgisayar’dan satın aldığınız elektronik ürünler için belirli ücret karşılığında garanti sürenizi uzatmanız mümkündür. Keyifli Garanti olarak adlandırılan sistemde ürününüz için +1 yıl garanti süresi uzatılır.

 

Scroll to Top