Vepsaş Müşteri Hizmetleri

vepsas musteri hizmetleri

Vepsaş şirketi, 1 Ocak 2013 tarihi itibarıyla Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından alınan dağıtım faaliyetleri ile perakende satış faaliyetlerinin ayrı tüzel kişilikler tarafından yürütülmesine dair karar almasının ardından faaliyetlerine resmen başlamıştır. Enerji dağıtım sektörünün öncü firmalarından biri haline gelen Vepsaş şirketi, faaliyetlerine devam ettiği perakende satış alanında her geçen gün artan müşteri kitlesiyle başarılı faaliyetlerini sürdürmektedir. Elektrik perakende satış işlerinde özel tedarikçi kimliği ile hizmet veren Vepsaş firması, tüm abone ve müşterilerinin kaliteli bir hizmet alabilmesi için faaliyetlerini büyük bir titizlilikle yerine getirmektedir. Vepsaş müşteri hizmetleri bakımından da satış sonrası destek alanında da kaliteli ve beğeni toplayan hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Vepsaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vepsaş şirketinden elektrik alırken herhangi bir konuda problem yaşamanız halinde, içinde bulunduğunuz durumdan duyduğunuz memnuniyetsizliği Vepsaş müşteri hizmetleri birimine telefonla aktarıp, en kısa sürede yaşadığınız sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Deneyimli müşteri temsilcisi ekibine sahip olan Vepsaş şirketi, telefonla iletişim kuran tüm müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet verebilmektedir. Şirketin tecrübeli müşteri temsilcisi ekibine faks çekerek de ulaşmanız ve şikayet, teşekkür, öneri, istek ve bilgi alma gibi konularda şirket yetkililerine mesajınızı iletebilirsiniz. Ayrıca Vepsaş  şirketinden almış olduğunuz elektrik hizmetiyle ilgili merak ettiğiniz tüm konuları Vepsaş müşteri hizmetleri Whatsapp iletişim numarasını kullanarak, uygulama üzerinden de öğrenebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Vepsaş firmasının haftanın her günü hizmet veren çözüm merkezi numarasını dilediğiniz zaman arayabilirsiniz:

  • Vepsaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 211 24 24
  • Vepsaş Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 850 314 97 00
  • Vepsaş Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 850 211 65 26
  • Vepsaş Müşteri Hizmetleri Whatsapp İletişim Numarası: 0 538 651 55 55

Vepsaş Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Kurulduğu günden beri hizmet verdiği illerde kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışını sürdüren Vepsaş firması, gerek sahada gerekse de masa başında deneyimli çalışan kadrosuna sahiptir. Vepsaş firmasının elektrik dağıtım hizmetleriyle ilgili olarak herhangi bir problem yaşayan müşteriler, dilerlerse telefon dışında internet ortamından da Vepsaş müşteri hizmetleri birimiyle irtibata geçebilmektedir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden e-posta göndererek ulaşabileceğiniz Vepsaş müşteri hizmetleri iletişim e-posta adresine gönderilen bütün mesajlara en kısa sürede inceleme yapılıp deneyimli müşteri temsilcileri tarafından geri dönüş yapılmaktadır.

Vepsaş Müşteri Hizmetleri Online Bilgi Sistemi

Vepsaş elektrik tedarik hizmetlerinden yararlanan aboneler, elektrik bağlantıları veya faturalarıyla ilgili sorun yaşadıklarında, gerekli kontrolleri yapabilmek için Vepsaş müşteri hizmetleri online bilgi sistemini kullanabilmektedir. Siz de abone numaranızı kullanarak elektrik bağlantı durumu ve abonelik bilgileri hakkında en güncel verileri online sistem üzerinden görüntüleyebilirsiniz:

Vepsaş Resmi Sosyal Medya Hesapları

Vepsaş firması, müşteri memnuniyetine büyük önem verdiği için internet üzerinden de güvenilir kalitede hizmet sunmaya devam etmektedir. Gelişmiş altyapısı, deneyimli elemanları ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla öne çıkan Vepsaş şirketinin resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın yenilikçi politikaları ve güncel fiyatlandırma seçenekleri hakkında en detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vepsaş firması 1 platformda resmi hesaba sahiptir.

Scroll to Top