Victoria’s Secret Müşteri Hizmetleri

victorias secret musteri hizmetleri

Dünyanın önde gelen iç giyim ve kozmetik firmalarından Victori’s Secret, Türkiye başta olmak üzere birçok farklı ülkede ürün ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Victori’s Secret Türkiye sayfası üzerinden paylaşılan güncel iletişim kanallarını kullanarak firma ile ilgili geri bildirimlerinizi söz konusu iletişim yöntemleri üzerinden iletmeniz mümkündür. Müşteir hizmetleri ve online iletişim kanalları üzerinden destek sunan firma ile görüşmeden önce hızlı çözüm önerilerine göz atmanız önerilir. Victori’s Secret iletişim sayfası üzerinde yer alan güncel iletişim kanallarını kullanarak en kısa sürede firma ile görüşme sağlayabileceğiniz yönetimi belirleyebilir ve ilgili işlem kanalı üzerinden her konuda bildirimlerinizi firmaya kısa süre içinde iletebilirsiniz.

Victoria’s Secret Müşteri Yardım Merkezi

Sipariş, iade ve değişim, genel bilgilendirme, ödeme, sipariş iptal ve mağazalar başta olmak üzer Victori’s Secret ürün ve hizmetleri hakkında merak ettiğiniz her konuda hızlı çözüm önerilerine ulaşabileceğiniz yardım sayfası sayesinde sorunlarınızı kısa sürede geride bırakabilirsiniz. SSS sayfası üzerinde üyelikten sipariş ve ödeme işlemlerine kadar sayısız iletişim seçeneği ve merak edilen sorunların yanıtları olması sayesinde direkt müşteri temsilcisi veya iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlamanıza gerek kalmadan sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Victoria’s Secret Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Victori’s Secret çağrı merkezini arayarak günün her saatinde müşteri temsilcisi ile görüşerek kurumsal yardım alabilirsiniz. Güncel iletişim kanalları arasında yer alan müşteri hizmetleri telefon numarası kaliteli ve hızlı müşteri hizmetleri desteği için aktif olarak hizmet sunmaktadır. Victori’s Secret Türkiye’nin güncel müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak kısa sürede firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin merak ettiklerinizi sorabilir veya sorunlarınız hakkında hızlı çözümler için firmadan kurumsal yardım alabilirsiniz.

  • Victoria’s Secret Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 216 87 87

Victoria’s Secret İletişim E – Posta Adresi

destek@victoriassecret.com.tr kurumsal e – posta iletişim adresini kullanarak Victoria’s Secret Türkiye grubu ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Victoria’s Secret Online İletişim Formu

Victoria’s Secret Türkiye ile iletişime geçmek için firmanın güncel e – posta adresini kullanmanız gerekir. Ancak online iletişim formunu kullanarak şikayet, öneri ve taleplerinizi iletmek için kurumsal web sitesi üzerinde yer alan ‘’Contact Us’’ ile İngilizce olarak iletişime geçebilirsiniz.

Victoria’s Secret Sipariş Takip

Sipariş takip işlemleri için firmanın anlaşmalı olduğu kargo firmasının sipariş takip adresini kullanarak işlem yapmanız gerekir. Öte yandan üyeliği bulunan kullanıcıların ‘’Hesabım > Siparişlerim’’ bölümü üzerinden de online olarak takip etmesi ve siparişleri hakkında bilgi sahibi olması mümkündür.

Victoria’s Secret Şikayet Hattı

Victoria’s Secret ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm şikayetlerinizi firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak iletebilirsiniz. Günün  her saatinde aktif iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlayarak kısa süre içinde sorunlarınız hakkında yanıt alabilirsiniz. Doğrudan bir şikayet hattı üzerinden işlem yapılmadığı için müşteri hizmetlerini arayarak işlem yapabilirsiniz. Şikayet işlemleri için:

  • Victoria’s Secret Şikayet Hattı: 0 850 216 87 87

Victoria’s Secret Sosyal Medya Hesapları

Victoria’s Secret resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel ürün ve hizmet detaylarını görebilir, firmanın yeniliklerini takip edebilir ve tüm kampanya ve duyurulardan kolayca haberdar olabilirsiniz. Ayrıda müşteri desteği almak için geri bildirimlerinizi sosyal medya araçları üzerinden verebilirsiniz. Victoria’s Secret resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top