Yalı Spor Müşteri Hizmetleri

yali spor musteri hizmetleri

Türkiye’nin önde gelen spor giyim ve spor mağazalarından Yalı Spor müşteri hizmetleri merkezi üzerinden sunduğu hizmetler sayesinde müşterilerinin yaşadığı her türlü sorun hakkında hızlı yanıtlar sunmaktadır. Günün her saatinde etkili biçimde kullanabileceğiniz tüm iletişim yöntemleri üzerinden görüşme gerçekleştirerek soru, görüş ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. Yalı Spor iletişim merkezini arayarak veya online iletişim kanalları ile görüşme sağlayarak tüm ürün ve hizmet detaylarına ilişkin kurumsal yadım alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile doğrudan görüşmeden veya ürün ve hizmet sorunları hakkında bildirim vermeden önce ayrıca yardım merkezi üzerinden hızlı çözümleri takip ederek yanıt alabilirsiniz.

Yalı Spor Müşteri Hizmetleri Yardım ve İletişim Merkezi

Yalı Spor müşteri hizmetleri destek sayfasını kullanarak online ve mağaza satışları hakkında merak ettiğiniz her konuda soruların yanıtları kolayca bulabilirsiniz. İster online ister doğrudan iletişim araçları ile kısa zamanda tüm ürün ve hizmetler hakkında kurumsal hizmet alabilirsiniz. SSS yardım sayfasında yer alan hızlı yanıtlar ve firma bilgilerini kullanarak müşteri hizmetleri iletişim merkezi ile görüşme yapmaya gerek kalmadan sorunlarınızın çözümü için takip edebileceğiniz güncel yöntemleri görebilirsiniz. Ayrıca mağazalar iletişim sayfası ile doğrudan alışveriş yaptığınız mağazalar ile görüşerek daha hızlı yanıtlar almanız mümkündür.

Yalı Spor Sipariş Takibi

Yalı Spor’un online satış mağazasını kullanarak vereceğiniz tüm siparişlerinizde gönderi durumunu takip etmek ve güncel olarak siparişlerinizin son durumu hakkında bilgi sahibi olmak sipariş numaranız ve e – posta adresiniz ile takip yapabilirsiniz. Güncel takip sayfası üzerinden yapacağınız gönderi takibine ilişkin detayları ayrıca online satış üyelik hesabınıza giriş yaparak da görüntülemeniz mümkündür.

Yalı Spor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yalı Spor çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve merak ettiğiniz her konuda sorularınızı doğrudan firma temsilcisine iletmeniz mümkündür. Çalışma saatleri için müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak mesajınızı en kısa sürede iletmeniz sağlanır. Ancak çalışma saatleri dışında aramalarınızda müşteri temsilcisi ile görüşmeniz mümkün olmayacaktır.

  • Yalı Spor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 77 59
  • Yalı Spor Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 232 328 19 90

Yalı Spor Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Mesajlarınızı Yalı Spor’a en kısa sürede iletmek için çalışma saatleri için başvurularınızı iletmeniz tavsiye edilir. Hafta içi her gün 08.00 – 17.30 saatleri arasında müşteri hizmetleri iletişim kanallarını kullanarak daha hızlı ve kısa sürede yanıt almanız sağlanacaktır.

Flo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Yalı Spor İletişim E – Posta Adresi

info@yalispor.com.tr kurumsal iletişim e – mail adresini kullanarak tüm konularda resmi yazışmalarınızı e – posta üzerinde yapabilirsiniz. İletinizin resmi ve açık bir dille yazıldığından ve iletişim bilgilerinizin de eklendiğinden emin olunuz.

Yalı Spor Şikayet Hattı

Yalı Spor online veya satış mağazaları üzerinden yapacağınız alışverişlerde ürün ve hizmetler hakkında şikayetlerinizi kolayca iletmenizi sağlayacak en etkili yöntem iletişim formunu kullanmak veya müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. Çağrı merkezi üzerinden firmaya şikayetlerinizi çok daha hızlı şekilde iletmeniz mümkündür.

  • Yalı Spor Şikayet Hattı: 0 850 222 77 59

Yalı Spor Resmi Sosyal Medya Hesapları

Yalı Spor sosyal medya hesaplarını takip ederek firma ile etkileşime girebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Yalı Spor sosyal medya hesapları:

Scroll to Top