Ana sayfa Bankalar Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

5

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin yaşadığı sorunlara yönelik en hızlı hizmeti sunmak adına alternatif birçok iletişim yöntemi sunmaktadır. Yapı Kredi iletişim kanalları üzerinden; telefon, e – posta, sosyal medya, faks vb. yöntemlerinden birini tercih ederek kısa sürede banka ile ilgili sorun, şikayet veya önerilerinizi iletebilirsiniz. Yapı Kredi müşteri hizmetleri sorunlarınız için en hızlı çözümleri sağlamaktadır.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası

Yapı Kredi Bankası tarafından farklı bankacılık işlemleri için farklı müşteri hizmetleri numarası belirlenmiştir. Tüm işlemleriniz için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz:

 • Yapı Kredi Bireysel Müşteri İletişim Merkezi Numarası: 444 0 444 / 0850 222 0 444
 • Yapı Kredi Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi Numarası: 444 0 448 / 0850 222 0 448

İletişim numaralarını arayabilirsiniz. 7/24 kesintisiz hizmet sağlayan Yapı Kredi çağrı merkezi sayesinde ister kurumsal isterseniz de bireysel müşteri işlemlerinizi dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için 444 0 444 veya 444 0 448 numaralarından birini arayarak:

 • İşlem menüsü seçilir (1 kredi kartı – 2 bankacılık işlemleri)
 • Ardından 0’ı tuşlayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Yapı Kredi İletişim Formu

Gelişen teknoloji yardımıyla elektronik ortamlar üzerinden Yapı Kredi ile kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası ile en hızlı şekilde iletişime geçmek için:

Üzerinden anında erişim sağlayabilirsiniz. Yapı Kredi müşteri olup olmadığınız fark etmeksizin online hizmet sayfası üzerinden tüm konularda destek alabilirsiniz.

Yapı Kredi İletişim E – Posta Adresi

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ürün ve hizmetler için şikayet, talep ve önerileriniz için Yapı Kredi Çözüm Kanalları adresi üzerinden:

Adresi üzerinden anında sorunlarınıza yanıt alabilirsiniz.

 

Yapı Kredi Sosyal Medya Adresleri

Yapı Kredi Bankası ile sosyal medya üzerinde iletişime geçmek isteyen kişiler için kurumsal sosyal medya hesapları:

Yapı Kredi Posta Adresi

Yapı Kredi Bankası merkezine posta yoluyla evrak veya başvuru iletmek isteyen kişiler:

Adresi üzerinden genel müdürlük ile iletişime geçebilir.

Yapı Kredi Faks Numarası

Yapı Kredi Bankası ile faks yoluyla iletişime geçmek isteyen kişiler için Yapı Kredi Genel Müdürlük Faks Numarası: 90 (212 339 60 00) olarak belirlenmiştir. Yapı kredi iletişim adresleri üzerinden taleplerinize göre en ideal seçeneği kullanarak en hızlı çözüm yöntemine anında erişim sağlayabilirsiniz. Yapı Kredi kurumsal web sayfası üzerinden tüm işlem kanallarını görüntülemeniz mümkündür.

Yapı Kredi Destek Merkezi

Yapı Kredi Bankası ile iletişime geçmeden önce kurumsal web sayfası üzerinden aradığınız hizmetin sunulup sunulmadığını öğrenmeniz işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Yapı Kredi destek merkezlerine:

Adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Şikayet Hattı

Yapı Kredi Bankasının sunduğu ürün ve hizmetlere yönelik karşılaşacağınız tüm sorunlar için banka tarafından belirlenen şikayet hatlarını kullanabilirsiniz. Yapı Kredi müşterileri için bireysel sesli akıllı yanı sistemi ile birçok soruna anında yanıt alabilirsiniz.

Bağlantı adresi üzerinden en uygun şikayet hattını seçerek ister elektronik olarak isterseniz de telefonla yardım alabilirsiniz.

5 YORUMLAR

 1. Şimdiye kadar bankanıza ödemiş olduğum tüm kart aidatlarimin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.İade yapılmadığı taktirde Türkiye bankalar Birliği hakem heyetine ve Tüketici hakem heyetine başvuracağını belirtmek isterim.Saygilarimla

 2. Benim maaş kartında para çekilmiş acil yayılmasının i istiyorum Kredi lerimhep aksadı odeyemedim mağdur oldum

 3. Merhaba ben Ankara’dan Erkan yılmaz 1996ve1997sonu bir ortak hesabım Ankara Ulus şubemizde bulunmaktaydı.bu hesaba ait hesap dokümanını nasıl alabilirim .kısa zamanda mail adresime cevap verirmisiniz

 4. Yapi Kredi kartımin borçlarının koronavirusten dolayı faizsiz olarak 2 ay ertelenmesi istiyorum tesekkurler

 5. Takdir ve Teşekkür
  Mudisi bulunduğum Bankanızın Ataşehir Şubesi Müşteri Temsilcim Bayan Fulya Ferman ,her daim güler yüzü ve pozitif yaklaşımı ile her türlü takdiri haketmektedir. Bu nedenle teşekkürlerimi ve başarılı çalışmarının devamını dilediğimi,şahsın kendisine ve sıralı üstlarine iletilmesini rica eder ,
  Saygılar sunarım,
  Gürkan Key,
  Mudiniz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here