Yataş Müşteri Hizmetleri

Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’de yatak üreticisi firmalar arasında adından sık sık söz ettiren ve en popüler markalardan biri olan Yataş, tüm kurumsal faaliyetleri içinde müşteri memnuniyetine de büyük önem vermektedir. Yataş firmasının yatak modelleri dışında diğer ev mobilyaları ve oturma grupları da geniş kitleler tarafından kullanılmaktadır. Yataş firmasının mağazalarından satın almış olduğunuz bir ürünle ilgili ya da mağaza çalışanlarından aldığınız hizmetle alakalı bir memnuniyetsizliğiniz varsa Yataş müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak yaşadığınız sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz. Bunun dışında görüş, öneri, talep ve teşekkür gibi ifade etmek istediğiniz mesajları da Yataş firmasının yetkili isimlerine kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.

Yataş Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sayesinde geniş bir müşteri kitlesine ulaşan Yataş markasının çağrı merkezi, hafta içi her gün aktif bir şekilde görev yapmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki Yataş mağazalarından ya da markanın kurumsal internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerle ilgili olarak, ürünlerde fabrikadaki üretim sürecinden kaynaklandığını tahmin ettiğiniz hatalar olduğunu düşünüyorsanız hemen Yataş çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak uzman müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Yataş çağrı merkezi telefon numarasını hafta içi her gün 09:00 ile 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz:

  • Yataş Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 0 987

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yataş markası, kendi sektöründe jenerik bir marka olmayı başarmış, popüler ve güvenilir firmalardandır. Kaliteli ve kullanışlı yataklarının yanı sıra müşterilerine sunduğu satış sonrası destekle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yataş firmasının bugüne kadar pek çok konuda müşterilerine hızlı bir şekilde yardımcı olduğu bilinmektedir. Siz de satın almış olduğunuz Yataş markalı ürünler veya almayı düşündüğünüz konforlu yataklar hakkında kapsamlı bilgilere ulaşmak istiyorsanız Yataş müşteri hizmetleri telefon numarasını dilediğiniz zaman arayabilirsiniz:

  • Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 216 377 46 46

Yataş Müşteri Hizmetleri Faks Numarası

Yataş firmasının müşteri temsilcilerine faks çekerek, yazılı bir belge ile müracaat etmek isteyen müşteriler için de faks numarası kullanma avantajı sunulmaktadır. Özellikle Yataş firmasına kurumsal olarak dilek, öneri, teşekkür, şikayet ve eleştiri gibi konularda görüşlerinizi belirtmek istiyorsanız Yataş müşteri hizmetlerinin faks numarasını kullanabilirsiniz:

  • Yataş Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 216 377 46 46

Yataş Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Sadece telefon ve faks cihazı üzerinden değil aynı zamanda internet platformunda da kaliteli ve güven odaklı müşteri hizmetleri sunan Yataş markasının müşteri temsilcilerine online olarak ulaşabilirsiniz. Bunun için kendi kişisel bilgilerinizle doldurmanız gereken Yataş müşteri hizmetleri iletişim formuyla belirtmek istediğiniz görüşlerinizi yazmanız yeterlidir. Form üzerinde yer alan işaretlemeleri yaparak Yataş müşteri temsilcilerinin size en kısa sürede e-mail, telefon veya sms yoluyla ulaşmalarını tercih edebilirsiniz:

Yataş Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Yataş mağazalarından satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili herhangi bir şekilde memnuniyetsizlik yaşamanız halinde hemen Yataş müşteri hizmetleri şikayet hattını arayıp sorunlarınızın çözülmesini talep edebilirsiniz:

  • Yataş Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı: 444 0 987

Yataş Resmi Sosyal Medya Hesapları

Yataş markasının resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, yenilikçi ve konforlu ürünlerin yanı sıra tüm mağazalarda geçerli olan kaçırılmayacak indirim kampanyaları hakkında da anında haberdar olabilirsiniz:

Scroll to Top