Ana sayfa Özel Kurumlar YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1

Yeşilırmak Elelektrik Dağıtım A.Ş. gibi abone kitlesi fazla olan birçok devlet kurumlarının çağrı hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Yeşilırmak Elelektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. İletişim hizmetleri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Yeşilırmak Elelektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Yeşilırmak Elelektrik Dağıtım A.Ş. abonelerinin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, kaçak elektrik ihbar, sokak lambaları arıza ihbar, elektrik aboneliği başlatma veya sonlandırma gibi işlemler yer almaktadır.

Yeşilırmak Elelektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını iletişim temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da Yeşilırmak Elelektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezinden veya iletişim hizmetlerinden destek almak en mantıklı seçenektir.

YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
186

YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Whatsapp Telefon Numarası:
0530 10 60 186

Yeşilırmak Elelektrik Dağıtım A.Ş. Müdürlükleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası;
0358 218 68 90 (Amasya)
0364 225 33 60 (Çorum)
0368 265 10 10 (Sinop)
0362 311 44 00 (Samsun)
0452 234 39 10 (Ordu)

Yeşilırmak Elelektrik Dağıtım A.Ş. ile aşağıdaki bağlantılardan size uygun olanını ziyaret ederek sorununuza internet üzerinden çözüm bulabilirsiniz.

YEDAŞ Kaçak Kullanım İhbarı Bağlantısı

YEDAŞ Elektrik Arızası Bağlantısı

YEDAŞ Öneri, Talep ve Şikayetler Bağlantısı

YEDAŞ Sokak Aydınlatma Şikayetleri Bağlantısı

YEDAŞ Başvuru Sorgulama Bağlantısı

Arama Terimleri: yedaş iletişim bilgileri, yedaş telefon no, yedaş irtibat tel, yedaş canlı destek, yedaş müşteri temsilcisi, yedaş şikayet hattı

1 YORUM

 1. Sayın Müşteri Hizmetleri
  Sayın Hukuk MÜŞAVİRLİĞİ

  24 ocak 2020 tarihinde tarafınıza annem ( 142431736112 ) Sevim Zavalsız a ait ELEKTRİK saatlerinin kapatılması ile ilgili tarafınıza başvurdum. Lakin karara kesinleşmedi diyerek bu işlemi gerçekleştirmediniz.
  Bulancak Sulh Mahkemesinin 22.01.2020 tarihli gerekçeli kararı ile vasilik hakkı tarafıma verilmiştir.
  Mahkemenin kararına itiraza yönelik dava açılmakla birlikte annemi başka bir adrese taşımak ve burada ki resmi işlemlerin yapılmasına yönelik olarak Mahkeme ekte göreceğiniz ek karar vermiştir.
  Mahkemeye bu kararı kabul etmediğinize dair yapmış olduğum başvuru akabinde, bu kararın kurumunuzu bağladığını net olarak ifade etmişlerdir.
  Daha önce ki vasilerin su kullanımına yönelik talebi olması halinde mahkemeden bir karar alarak bu sayaçları kendi adlarına alarak talepte bulunmaları gerekmektedir.
  Ancak kısıtlının böyle bir harcamada bulunması mümkün değildir.
  Tekrar ve ivedilikle ricamız bu talebimizin gerçekleştirilmesidir.
  Bir mail adresi vermeniz halinde evrakları sizinle paylaşacağım,
  Lütfen ivedilikle dönüş yapınız

  Gereğini rica eder, iyi çalışmalar diliyorum,

  Saygılarımla

  Davut Kader ERSOY
  532 214 2301

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here