Yemekteyiz İletişim

Yemekteyiz Başvuru Formu İletişim WhatsApp Telefon Numarası

Televizyonlarda birden çok türde programlar yayınlanmaktadır. Bazı programlar kanallarda tutunamayabilir veya kanal ve sunucu değiştirebilmektedir. Yemekteyiz programı da yıllardır kanallarda yerini bulan bir yarışma programıdır. Bu yıl ise televizyon hayatına TV8 kanalında devam etmektedir.

Yemekteyiz Programının İçeriği Nedir?

Her hafta 5 kişinin yarıştığı bir televizyon programıdır. Yarışmanın içeriğinde ise her hafta yarışmacılardan birinin evinde hazırlanan yemeklerin yenmesi sonrasında; servis şekli ve düzenine, yemeklerin lezzetine diğer yarışmacıların puan vermesi ile beraber toplanan puanların skor olarak kayıt edilmesinden ibarettir.

Yemekteyiz Programında Neler Oluyor?

Programın içeriğinde de bahsettiğimiz gibi bu yarışmada her hafta bir kişinin bir menü ortaya çıkarması istenmektedir. Menüsünü belirleyen yarışmacı mahallesinde günlük alışverişini yaptığı yerlerden menü için gereken malzemeleri temin etmesi ile program başlamaktadır. Malzemelerin alınmasından sonra menünün hazırlanması gerçekleştirilmektedir.

Hazırlık aşamasında iç ses diye hitap edilen kişi ile beraber hoş sohbetlerin ortaya çıktığı bir aşama olduğunu göreceksiniz. Yemeklerin hazırlanmasıyla beraber yarışmacı yemek masasının kurulması ve servis şeklini ayarlamaktadır. Daha sonra diğer yarışmacıların da gelmesiyle beraber yarışmacı servisini yapar. Yemekler yenilir yorumlar yapılır. Daha sonra her yarışmacı özel odada günü eleştirir ve puanlamasını yapmaktadır. Bu puanların toplamı günün yarışmacısının skor haznesine yazılmaktadır. Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu yaptığı bu programı hafta içi her gün TV8 kanalında izleyebilirsiniz.

Yemekteyiz Başvuru Formu Linki:
Form Başvuru Linki

Yemekteyiz İletişim Formu Linki:
Başvuru Form Linki

Arama Terimleri: yemekteyiz iletişim bilgileri, yemekteyiz başvuru formu, yemekteyiz yarışma nedir?, yemekteyiz ödül nedir?, yemekteyiz telefon numarası, yemekteyiz çağrı merkezi, yemekteyiz tv8, yemekteyiz başvuru formu, yemekteyiz form linki

Scroll to Top